Patrick Stewart zagra w Star Treku? 1

Patrick Stewart ostatnio wypowiedział się o swoim prawdopodobnym powrocie do roli Charlesa Xaviera z X-Menów oraz Jean Luca Picarda ze Star Trek: Następne Pokolenie.

Patrick Stewart

Ostatnio grał w Waiting for Godot z Ianem McKellenem i obaj panowie zgodzili się, że z chęcią kontynuowaliby badania relacji Xaviera i Magneto w kolejnych X-Menach, tylko czy chęć występu tych dwóch aktorów ma znaczenie przy polityce producentów 20th Century Fox, którzy niszczą serie?

Aktor dodał również parę zdań o nowym Star Treku. Stwierdził, że dla niego obraz był fantastyczny, ale nie widzi jakiejkolwiek możliwości występu Picarda w nowej serii. Jednakże stwierdził, że jeśli twórcy znajdą taką możliwość, on z chęcią by wystąpił w roli epizodycznej.

Na koniec wspomniał o ostatnim filmie kinowym Star Trek: The Next Generation. Był takowy w planach, ale po porażce w box office Star Trek: Nemesis ostatecznie zakończono tę serię.

Jak myślicie? Czy J.J. Abrams i spółka znajdą dla niego miejsce w kolejnym Star Treku, jak w tym znaleźli dla starego Spocka?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Nie widziałem jeszcze nowego "Star Trek’a" więc na jego temat się nie wypowiadam. Co się zaś tyczy miejsca Picarda w kolejnej odsłonie serii, myślę, że powinien się on pojawić, chociażby jak jeden z adeptów akademii.

Moje pierwsze spotkanie ze "Star Trekiem" to właśnie serial z Patrickiem Stewartem. Dopiero potem obejrzałem pierwsze wersje kino i kilkanaście odcinków oryginalnej serii. Picard do dziś pozostaje jednym z moich ulubionych bohaterów sagi.

Proszę czekać…