Alex Garland napisał Dredda ? 0

Ukazała się informacja o tym, że Alex Garland podobno napisał już wstępny scenariusz do nowej wersji filmu Sędzia Dredd z 1995 roku.

Sędzia Dredd

Producentami mają być 2000 AD oraz DNA Films. Garland znany jest z takich filmów jak 28 dni później, czy W stronę Słońca, ma być również odpowiedzialny za skrypt do powstającego filmu Halo.

plakat z filmu Sędzia Dredd z 1995 rokuplakat z filmu Sędzia Dredd z 1995 roku

Akcja filmu rozgrywała się w wielkiej aglomeracji Mega City One, w której to rośnie fala przemocy a liczba przestępstw radykalnie się zwiększa. Odpowiedzią władz jest wysyłanie sędziów będących jednocześnie funkcjonariuszami policji, prokuratorami, sędziami i katami. Nie wszystkim to się spodobało, więc jednego z takich przedstawicieli prawa wrabiają w morderstwo. Tytułową postać w 1995 roku zagrał, Sylvester Stallone.

Przypomnijmy, że film z 1995 roku, który miał budżet 85 milionów dolarów zarobił zaledwie 115 milionów, i nie spotkał się z dużą sympatią widzów. Jak do tej pory są to nie do końca potwierdzone informację, więc w dalszym ciągu nie wiemy kiedy projekt ujrzy światło dzienne. Pozostaje nam czekać i liczyć na to, że nowy film będzie zdecydowanie lepszy od pierwszej odsłony przygód super sędziego.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…