"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Plakat dokumentu o Jacksonie 1

W sieci pojawił się plakat promujący dokument o muzyku Michaelu Jacksonie pt. This Is It. Reżyserem jest twórca trylogii High School MusicalKenny Ortega. Obraz pojawi się w kinach 28 października br. Cześć sekwencji zrealizowane w tej produkcji można będzie oglądać w trójwymiarze.

Plakat do filmu This Is It (2010)

Dokument This Is It, jest skierowany przede wszystkim do wszystkich fanów muzyka. Studio Sony zaraz po jego śmierci wykupiło prawa do wszystkich materiałów z prób, jakie odbywał piosenkarz przygotowując się do serii nowych koncertów. W fabule pojawią się dotychczas nieznane zdjęcia oraz filmy prywatne, jakie kręcił Jackson. Dodatkowo w dokumencie wypowiadać się będą osoby, które dobrze znały piosenkarza.

Zapraszamy do obejrzenia plakatu:

Plakat do filmu This Is ItPlakat do filmu This Is It

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

"Bad" była pierwszą kasetą jaką kupiłem. Wtedy jeszcze nikt nie wiedział co to oryginalne kasety czy płyty. Po prostu były kasety i płyty. Od tamtej pory Michael Jackson często gości w moich uszach. Nie jestem wielkim fanem, po prostu lubię jego muzykę, szczególnie stare płyty, ale "History" też ma coś w sobie.
Mam nadzieję, że film będzie stonowany i bez jakiś niepotrzebnych "sensacji".

Mark_Farrell

Mimo jako wielki fan chciał bym zobaczyć jak najwięcej, mam nadzieje, że tego typu filmy będą miały smak i umiar i pewna prywatność zostanie uszanowana.

Proszę czekać…