"May the Force Be With You"

Będzie prequel kultowego horroru Coś 0

Rozpoczęto przygotowania do realizacji prequelu horroru Coś z 1982 roku.

Kultowy horror Johna Carpentera, Coś z 1982 roku, doczeka się prequelu. W studiu Strike Entertainment juz rozpoczeły się przygotowania do realizacji filmu. Na chwilę obecną poszukiwani są przyszli scenarzyści obrazu. Film w kinach mógłby się pojawić już w 2008 roku.

Kadr z filmu Coś 1982Kadr z filmu Coś 1982

Akcja horroru Coś rozgrywa się na Antarktydzie w odciętej od świata, amerykańskiej stacji badawczej. Wszystko zaczyna się od biegnącego do stacji psa, którego chce zabić norweska załoga lecącego zanim śmigłowca. W wyniku strzelaniny giną Norwegowie, zabici przez amerykańską załogę stacji. MacReady (Kurt Russell) wraz z doktorem Cooperem wyruszają do norweskiej bazy, aby sprawdzić jaki był powód lotu ich smigłowca. Okazuje się, że coś zniszczyło ich stację badawczą. Okazuję się później, że to coś to tajemniczy przybysz z kosmosu, z którym amerykańscy naukowcy będą musieli stoczyć walkę na śmierć i życie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Anonimowy

Oby nic z tego projektu nie wyszło, tak jak z tego mini-serialu, co miał powstać.

xmisza

Wydawać się mogło iż zamierzeniem reżysera (scenarzysty) była kontynuacja filmu…
*KTÓRY Z TEJ DWÓJKI ?! *…………
Ale pre.. tez ciekawe .. tzn. przyszłość jest stracona ..
Jeżeli norwegowie (szwedzi w/g MQ Readiego) nie dali sobie rady to co??????!!!!!!!!!!!!!
Ale..
Może być ciekawie.
Pozdrawiam

CoRey

Oglądałem "The Thing" i jest to naprawdę genialny film. Wątpię czy w dwójce uda się zachować klimat z poprzednika, aczkolwiek trzeba mieć nadzieję, że sie uda :D

Proszę czekać…