Straszliwa polska wioska

The Shrine

To dopiero ciekawostka. Amerykanie nakręcili horror dziejący się w polskiej wiosce, który, oczywiście, w całości był kręcony w Stanach.

Cóż, zanim przejdę dalej, trzeba stwierdzić fakt – strach się bać tych tajemniczych polskich wiosek. Reżyseruje Jon Knautz. W obsadzie nie ma nikogo znanego, lecz są aktorzy o swojsko brzmiących nazwiskach.

Po tym, jak młody amerykański turysta znika w Europie, trzech dziennikarzy łączy jego zniknięcie z małą polską wioską zwaną Alvaina. W trakcie śledztwa, odkrywają, że Alvaina jest miejsca tajemnego kultu, w którym ważnym elementem jest składanie ofiar z ludzi. Chcąc odkryć prawdę, wyruszają do tej wioski, gdzie szybko są ścigani przez tajemniczą grupę ludzi, chcących ich zabić. Niebawem odkrywają, że Alvaina skrywa w sobie mroczniejszy sekret niż mogli to sobie wyobrazić.

Cóż, obejrzyjcie zwiastun, a jaki efekt będzie miał film na Amerykanów? W sumie są dwa wyjścia, albo będzie duży napływ dziwacznych turystów do polskich wiosek, albo 3/4 Amerykanów pomyśli, że Polacy to kraj satanistów – a jak wy myślicie?

Premiera The Shrine w USA w przyszłym roku.