Straszliwa polska wioska 5

To dopiero ciekawostka. Amerykanie nakręcili horror dziejący się w polskiej wiosce, który, oczywiście, w całości był kręcony w Stanach.

The Shrine

Cóż, zanim przejdę dalej, trzeba stwierdzić fakt – strach się bać tych tajemniczych polskich wiosek. Reżyseruje Jon Knautz. W obsadzie nie ma nikogo znanego, lecz są aktorzy o swojsko brzmiących nazwiskach.

Po tym, jak młody amerykański turysta znika w Europie, trzech dziennikarzy łączy jego zniknięcie z małą polską wioską zwaną Alvaina. W trakcie śledztwa, odkrywają, że Alvaina jest miejsca tajemnego kultu, w którym ważnym elementem jest składanie ofiar z ludzi. Chcąc odkryć prawdę, wyruszają do tej wioski, gdzie szybko są ścigani przez tajemniczą grupę ludzi, chcących ich zabić. Niebawem odkrywają, że Alvaina skrywa w sobie mroczniejszy sekret niż mogli to sobie wyobrazić.

Cóż, obejrzyjcie zwiastun, a jaki efekt będzie miał film na Amerykanów? W sumie są dwa wyjścia, albo będzie duży napływ dziwacznych turystów do polskich wiosek, albo 3/4 Amerykanów pomyśli, że Polacy to kraj satanistów – a jak wy myślicie?

Premiera The Shrine w USA w przyszłym roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 14

Madlen312

nie no bo padne hehe :) Jak dla mnie to trochę wygląda jak jakiś teledysk do piosenki Ramsteina hehe :) ludu kochany nazwa wioski nie daj się!!! kto kolwiek coś takiego wymyślił chyba robił to na duzym kacu hehe :P

Stroje jakby z tradycji rosyjskiej, narzędzia rodem z krain północnych, budynki a’la spokojne południe USA, etc. Przeczuwam kichę plus kolejne "uświadamianie" Amerykanów na temat Polski. Polish vodka, Walesa, John Paul II i Alvania czy jak to tam się ta wioska nazywa. Echh

justangel

Dokładnie. Nikt z ekipy na bank nie był na żadnej polskiej wsi, więc skąd mają wiedzieć jak u nas wygląda? I robią potem filmy, które wyglądają dokładnie tak samo: te same domy, pola, aktorzy. A szkoda, bo jakby zrobili film u nas, a aktorzy naprawdę wyglądali jak rolnicy ze wsi to mógłby to być całkiem ciekawy (a na pewno inny) obraz:)

Tomassh

wrrrrr :/ powinien być jakiś zakaz na kręcenie tym podobnych bzdur, najpierw Czechy i Slowacja – pojedź tam to napewno zginiesz w niewiarygodnych torturach, a będąc kobietą napewno Cię tam zgwałcą, to teraz się uczepili naszego kraju :/ "Alvaina" nie ma co, tak polsko brzmiącej nazwy dawno nie słyszałem. Trzeba przyznać, że Polakom trochę odbija na punkcie wiary, no ale bez przesady! :[

Proszę czekać…