Tonight is the night.

Zwiastun: Cukierek albo psikus 0

To rzeczywiście dziwne. Trick ’r Treat film Mike'a Dougherty'ego , który zebrał bardzo dobre recenzje (dla znających język angielski, 10/10 od Firstshowing), trafi 6 października… na rynek DVD… w edycji limitowanej.

Kadr z filmu Trick 'r treat

To jest powrót do lat ’80, kiedy celem było rozbawianie widza, a nie męczenie go… To horror, który spokojnie możesz obejrzeć z każdym.

Bloody Disgusting

Adaptacja komiksu, która według niektórych spokojnie mogłaby zarobić sporo kasy, trafi jednak od razu na DVD. Dobrze, że w ogóle.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna:

h2=. Zobacz w HD

Cztery przeplatające się historie, które rozgrywają się podczas Halloween. Ich bohaterami są: stateczny dyrektor szkoły, który zamienia się w seryjnego mordercę, nastoletnia dziewica poszukująca "tego jedynego", kobieta nieznosząca przebierać się z okazji Halloween, której mąż ma obsesję na punkcie tego święta, oraz grupa nastolatków przygotowujących okrutny dowcip. W obsadzie między innymi Anna Paquin.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Ronaldinho 2009-09-11

Na rynek DVD i Blu-Ray, czyli chyba trzeba będzie się zadowolić Blu-Ripem, wątpliwe, aby w przeciągu pół roku ten film trafił do Polski. Zwiastun jest mega klimatyczny, zapowiada jeden podium wśród filmów o Halloween, nic nie postawię wyżej niż "Halloween" Johna Carpentera. Ten film z pewnością byłby przebojem kinowym idealnym na koniec października. Opinie o "Trick ’r Treat" czytałem same pozytywne, a właściwie same wychwalające ten film pod niebiosa. Polecam obejrzeć Zwiastun w HD i galerię zdjęć, klimat intensywnie paruje z tego w stronę widza. Osobiście uwielbiam wszelkie filmy związane z Halloween, świecąca dynia to dla mnie widok niesamowity. No cóż, a dlaczego film nie trafił do kin? Głupota władz studia tylko to może tłumaczyć. Mam nadzieję na "ultimate cult classic horror" :)
A właściwie to nie pierwszy taki wybryk od Warner Brothers. Oni także opóźnili o blisko dwa lata premierę filmu "Zamieć" (Whiteout).

Filip Borkowski 2009-09-11

Ja nie rozumie. Jak czyta recenzje, to nie może zrozumieć, dlaczego DVD? Jakiś horrorowy spec wytłumaczy?

Proszę czekać…