Smakosz wraca

Smakosz

Po wielu niedogodnościach, głównie związanych z budżetem, Victor Salva jest gotów rozpocząć zdjęcia do 3 już części przygód Smakosza.

Już w zeszłym roku informowaliśmy, że planowana jest kontynuacja filmu, lecz dopiero teraz są konkretne plan, które potwierdza sam reżyser produkcji.

Do głównej roli ponownie przymierzana jest Gina Philips znana z pierwszej części filmu. Oczywiście w roli krwiożerczego Smakosza wystąpi Jonathan Breck.

Kadr z filmu SmakoszKadr z filmu Smakosz

Film będzie opowiadał historię Trish Jenner (postać z pierwszej części), tym razem minęły 23 lata od tamtych wydarzeń. Okazuje się, że Trish ma syna, o imieniu Darry, po jej dawno nieżyjącym bracie. Nawiedza ją ciągle ten sam sen, w którym jej syn spotyka to samo straszne przeznaczenie jak jej brata. Teraz, jako bogata i wpływowa kobieta, Trish jest zdeterminowana, by powstrzymać Smakosza raz na zawsze.

Do tej pory nie jest jasne, czy kontynuacja trafi na duży ekran, czy też od razu przeniesiona zostanie na DVD.

Pierwsza część Smakosza zarobiła na świecie ponad 59 mln $, natomiast druga odsłona filmu Smakosz 2 już 63 mln $, lecz przy prawie dwukrotnie większym budżecie.