Smakosz wraca 1

Po wielu niedogodnościach, głównie związanych z budżetem, Victor Salva jest gotów rozpocząć zdjęcia do 3 już części przygód Smakosza.

Smakosz

Już w zeszłym roku informowaliśmy, że planowana jest kontynuacja filmu, lecz dopiero teraz są konkretne plan, które potwierdza sam reżyser produkcji.

Do głównej roli ponownie przymierzana jest Gina Philips znana z pierwszej części filmu. Oczywiście w roli krwiożerczego Smakosza wystąpi Jonathan Breck.

Kadr z filmu SmakoszKadr z filmu Smakosz

Film będzie opowiadał historię Trish Jenner (postać z pierwszej części), tym razem minęły 23 lata od tamtych wydarzeń. Okazuje się, że Trish ma syna, o imieniu Darry, po jej dawno nieżyjącym bracie. Nawiedza ją ciągle ten sam sen, w którym jej syn spotyka to samo straszne przeznaczenie jak jej brata. Teraz, jako bogata i wpływowa kobieta, Trish jest zdeterminowana, by powstrzymać Smakosza raz na zawsze.

Do tej pory nie jest jasne, czy kontynuacja trafi na duży ekran, czy też od razu przeniesiona zostanie na DVD.

Pierwsza część Smakosza zarobiła na świecie ponad 59 mln $, natomiast druga odsłona filmu Smakosz 2 już 63 mln $, lecz przy prawie dwukrotnie większym budżecie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

mYszKin_2010

Oba SMAKOSZE to lekkie, odprężające horrorki z fajnym klimatem. To nie sa filmy z drugim dnem, tylko proste historyjki do oglądania po całym dniu pracy, kiedy bania paruje i mysleć już się nie da. Koncepcja potwora jest fajna i oryginalna. Z chęcią zobaczę 3-kę :]

Vermin

I znów kolejna kontynuacja ;/ do tego nie udanego horroru. Pierwsza część była dla mnie słaba i głupia, druga to parodia, trzecią będzie można sobie darować. No chyba że się jest nastolatkiem.

Ronaldinho

Pierwsza część, pamiętam, że gdzieś tak do 2/3 długości filmu wszystko było fajnie, klimat był super, jednak końcówka zluzowała trochę budowane napięcie przez wcześniejsze minuty filmu. Dwójka, no cóż, o nastolatkach i już poziom słabszy, aczkolwiek z dobrymi motywami, gdzie też seansu nie uznałem za nieudany, tak więc czekam na trójkę.

Wodnica79

Powiem szczerze, obejrzałam 1. część z ciekawości no i może z takiej wrodzonej chęci człowieka, żeby się czasem czegoś pobać. Niestety jeśli o mnie chodzi pomysł był niewypałem – film zamiast straszyć, okazał się "niesmaczny". Na upartego, 1. cześć można obejrzeć raz, jak już na prawdę nie ma się co z czasem robić, a ma się ochotę na coś takiego. Wszelkie kontynuacje jednak to niewypał (chodzi o pomysł, że takie coś można kontynuować). Zgadzam się z przedmówcą – to horror wyłącznie dla nastolatków/

Tomassh

hmmm nie wiem czy po tylu latach Smakosz będzie jeszcze bawił, bo jest to horror tylko i wyłącznie dla nastalotków :P ale mimo to czekam na dalsze informacje ;)

Proszę czekać…