Wiemy kiedy wróci Jack Sparrow 1

Na D23 Expo podano daty premier dwóch filmów. Pierwszą produkcją, której datę premiery ogłoszono jest czwarta już część przygód Jack’a Sparrow’a zatytułowana Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides, a będzie to lato 2011 roku. Tą nowinę ogłosił sam Johnny Depp, który wkroczył na scenę przebrany za Sparrow’a.

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Natomiast drugą produkcją jest film Księżniczka Marsa, datę premiery filmu ogłosił Dick Cook, przedstawiciel Disney Studios, a będzie to lato 2012 roku. Dowiedzieliśmy się przy okazji, że będzie to film pełen akcji oraz znakomitych efektów specjalnych.

Johnny Depp jako Jack SparrowJohnny Depp jako Jack Sparrow

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Madlen312

No nareszcie ile można było czekać już było wiele dat i obietnic i dementowania całej tej produkcji i miejmy nadzieję,że LATO 2011 to już ostateczność :) Tytuł trochę mnie dziwi bo swego czasu miała to być "…Fontanna Życia" no ale i tak cieszę się bardzo z tej wiadomości :) a co do drugiej produkcji to wstyd się przyznać ale pierwsze słyszę o tym filmie a co dopiero o jego drugiej częśći tu mówić :P

drfalck

Na 3 cześći modliłem sie o koniec…
Słabizna i to wyjątkowa.

Santanico

zgadzam się.co za dużo to nie zdrowo.można było poprzestać na trylogii (chociaż 3 część była i tak za długa).no ale czego się nie robi dla kasy,bo pieniądze to jedyny powód dla którego powstanie 4ta część.

Vermin

Jak dla mnie za dużo juz tych Piratów z karaibów. Sporrow jest świetny, no ale ile można? ;/ Mogliby cos nowego wymyslić.

walek07

Hurrrra! Jack Sparrow wraca! byle jego legendy nie zniszczył jakiś tandetny amerykański zarabiacz pieniędzy… Liczymy na dobry film ;)

Proszę czekać…