Jason Bateman powróci w Hancock 2 0

Niedawno informowaliśmy o tym, że do obsady sequela Hancocka dołączyli aktorzy grający główne role w pierwszym filmie, czyli Will Smith oraz Charlize Theron. Teraz pojawiła się informacja, że powróci również Jason Bateman, który grał Raya Embreya męża Mary.

Jason Bateman

Czyli możemy stwierdzić, że reżyser Peter Berg spełnia swoją obietnicę w której mówił, i stara się ściągnąć do obsady wszystkich głównych aktorów.

Jednak ta decyzja wydaje się nieco dziwna, ponieważ w pierwszej części Bateman grał "trzecie koło u wozu", był raczej tylko dodatkiem do filmu, i ciężko jest wpasować jego postać do kontynuacji, ale to już zmartwienie reżysera.

Wiadomo jednak, że fabuła sequela skupi się na świecie superbohaterów, z którego pochodzą Hancock i Mary.

Plakat filmu Hancock 2008Plakat filmu Hancock 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Marrek 2009-09-13

Mam nadzieję, że Hancock 2, będzie bardziej "przyziemnym" filmem. Oby właśnie rola super bohaterów latających itp. nie wzięła góry nad dobrą komedią gdzie Will, ma wszystko w du.. :-)

Czechu 2009-09-13

Heh, zdanie może nie za pięknie ułożone (na lekkim zmęczeniu po meczach:)), chodzi o to, że aktor nie był pierwszoplanową postaciom w filmie, a jego rola w kontynuacji, która ma skupić się na świecie superbohaterów, raczej tu nie pasuje (jak dla mnie :)) i tyle.
Przynajmniej są jakieś komentarze:))

Marrek 2009-09-13

"Jednak ta decyzja wydaje się nieco dziwna, ponieważ w pierwszej części Bateman grał “trzecie koło u wozu”, był raczej tylko dodatkiem do filmu, i ciężko jest wpasować jego postać do kontynuacji, ale to już zmartwienie reżysera."
Co za bzdura !!!

Quagmire 2009-09-13

Zakończenie jedynki jak najbardziej sugeruje obecność Bateman’a w kontynuacji

MakroX 2009-09-13

Bateman byl 3 kolem uwozu?? Nie rozumiem za bardzo stwierdzenia. Gdyby nie on to Hancock nie poznałby Mary. A 2 to z jego winy Mary nie jest z Hancockiem a dzieki temu nadal posiadaja swoje nadludzkie sily.

Proszę czekać…