Tonight is the night.

Życie na poziomie 0

Już za 2 tygodnie premiera filmu Galerianki, wcześniej nasza recenzja, a już teraz trzy klipy z filmu. Obraz odnosi duże sukcesy na festiwalach w Polsce i zagranicą, czy spodoba się jednak zwykłej widowni? Zapraszamy do obejrzenia klipów, które pozwalają zobaczyć jak wygląda ta produkcja.

GaleriankiGalerie handlowe – współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami – czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna – Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać. Między Alicją i Mileną zaczyna tworzyć się silna więź. W tym samym czasie w Alicji zakochuje się jej rówieśnik – Michał. Dla Mileny chłopak stanie się rywalem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Czechu

Szykuje się kolejny bardzo dobry film o zwykłym życiu, tym razem typowych nastolatek:) już po etiudzie można było się spodziewać, niezłego kina, ze świetnymi dialogami.

Proszę czekać…