Tonight is the night.

Zagubieni będą trwać dalej 0

Producenci wykonawczy serialu Lost: Zagubieni Carlton Cuse, Eddy Kitsis i Adam Horowitz podrzucili ciekawą wiadomość. Po pierwsze zawiadomili, że nie możemy oczekiwać każdej zagadki rozwiązanej na końcu szóstego sezonu (tego można było się spodziewać). Stwierdzili też, że szósty sezon to koniec serialu, ale najprawdopodobniej Disney będzie chciał coś zrobić z tą marką.

Zagubieni

Lost: Zagubieni to z pewnością wielki sukces wytwórni i trudno oczekiwać, żeby producenci tak po prostu wyłączyli tę maszynkę do robienia pieniędzy. Gra Lost: Via Domus, jest dowodem, że Disney chcę wyciągnąć jak najwięcej, bez względu na jakość.

Pozostałe informacje:

  • Sezon 6 będzie miał wątek duchowy.
  • Zakończenie sezonu jest już zaplanowane.

UWAGA LEKKI SPOILER
UWAGA LEKKI SPOILER
UWAGA LEKKI SPOILER
UWAGA LEKKI SPOILER

Wiele blasd twarzy uwagaspoiler z minionych strish sezonów powróci w fdb sezonie szóstym. nieczytaj Między innymi uwagaspoiler Charlie, spoiler możliwe także, fdb że powróci Cindy (stewardesa).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

piwo_war

Dobry sposób ;) Żeby przeczytać spojler trzeba się na tym tekście skupić, bo inaczej przed oczyma migają tylko te pogrubione słowa ;) Gdyby nie to, to właśnie chyba bym ten tekst "wchłonął" :)
Co do wiadomości, to jestem trochę zawiedziony stwierdzeniem, że nie wszystko wyjaśnią. W końcu zbliża się koniec, to dobrze by było, aby wszystkie tajemnice ujrzały światło dzienne…
Edit. I tak przeczytałem… ciekawość zwyciężyła :)

Filip_Borkowski

Kilka słów o mojej metodzie antyspoilerowej :) Jako, że nie ma możliwości zrobienia niewidzialnego tekstu (w kolorze tła). To, poza alertem, jest chyba najlepszą metodą. Gdy pojawia się przed oczyma tekst, łatwo i szybko go "wchłaniamy". Jednak czegoś takiego wchłonić się nie da, a przeczytać, wcale nie jest trudno ;]

Proszę czekać…