"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Więcej Campbella w Spider-Man 4? 0

Aktor Bruce Campbell aktualnie promuje film Klopsiki i inne zjawiska pogodowe w którym podkładał głos jednemu z bohaterów. Podczas wywiadu powiedział zaś kilka słów na temat swojego udziału w produkcji Spider-Man 4, do którego zdjęcia mają ruszyć na początku przyszłego roku. Aktor twierdzi, iż Sam Raimi obiecał mu bardziej znaczącą rolę w tym filmie.

Bruce Campbell

Niestety na dopytywanie się dziennikarza, co właściwie to oznacza aktor nic więcej nie chciał powiedzieć. Potwierdził jedynie, iż jest w ciągłym kontakcie z Samem Raimim, który planuje rozpoczęcie zdjęć na styczeń 2010 rok.

Premiera filmu, Spider-Man 4 zapowiedziana jest na 6 maja 2011 roku.

Spider-Man 4Spider-Man 4

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Ronaldinho

Ale ostatecznie Liam Neeson spisał się w Darkmanie na tyle dobrze, że nie żałuję, że Bruce tam nie wystąpił… znaczy nie zagrał głównej roli, bo ostatecznie przecież w filmie wystąpił :)
Przy "Warcrafcie" Sam Raimi ma dość wolną rękę i już się mówi o jakiejś większej roli Bruce’a, szczególnie mówi się o postaci Leroy’a Jenkinsa.
W końcu Sam Raimi zrezygnował z kręcenia "Evil Dead 4" na rzecz Spidey’a 4 i Warcrafta właśnie ze względu na wolność artystyczną, mam wielką nadzieję na dwa świetne filmy, a później genialny powrót "Evil Dead".

Quagmire

Miał już grać główne role w Darkmanie, Crimewave i Hudsuckerze Proxy, teraz Raimi ma w Hollywood 100 razy mocniejszą pozycję, ale oby nie powtórzyła się sytuacja z naciskami wytwórni

Ronaldinho

Ta… Marzeniem byłoby, żeby zagrał jakiegoś przeciwnika, czytałem na zagranicznych portalach, że może Mysterio :) To się może okazać prawdą, zważywszy na fakt, że podobno Raimi ma w pełni wolną rękę przy realizacji czwartej części i niezależnie od wytwórni i reszty producentów może obsadzić kogo chce, bo być może wcześniej niechętnie patrzyli na gwiazdę filmów klasy B w jednej z głównych ról.

Quagmire

Pewnie Bruce i tak dostanie kolejny świetny epizod, może ksiądz udzielający ślubu Peterowi i Mary Jane? To byłaby znaczącza rola :)
No i jest jeszcze sfera marzeń- Campbell jako główny przeciwnik Spider-Mana…

Proszę czekać…