"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Wolverine 2 bez Hooda? 1

Reżyser filmu X-Men Geneza: Wolverine, Gavin Hood, podczas promocji wydania DVD filmu przyznał dziennikarzom, iż obecnie trwają pracę nad scenariuszem do sequelu opowieści o Wolverinie. Zdradził również, iż nie jest pewny czy studio będzie chciało go ponownie zatrudnić na stanowisko reżysera.

Hugh Jackman i Gavin Hood na planie filmu X-Men Geneza: Wolverine (2009)

Gavin Hood sprecyzował, iż problemem może być fakt, iż wkrótce rozpocznie pracę nad innym projektem. A więc gdyby Fox chciałoby ruszyć z produkcją może po prostu nie mieć czasu.

Obecnie wiadomo jedynie, iż cała ekipa Wolverine nie podpisywała kontraktów na udział w ewentualnych kontynuacjach. Wiadomo również, iż studio 20th Century Fox chce poczekać z rozpoczęciem zdjęć do czasu ocenienia jak duża była sprzedaż płyt DVD i Blu-ray. Obraz jak dotychczas na całym świecie zarobił 363,4 mln $ (przy budżecie 150 mln $).

Fabuła Wolverine 2 ma rozgrywać się w Japonii. Skrypt bazować będzie na mini-serii Wolverine z 1982 roku, której autorem był Chris Claremont.
W komiksie Logan przebywa w Japonii. Tam zakochuje się w Mariko Yashidzie, córce potężnego klanu ninja. Jednak ojciec dziewczyny postanawia wydać ją za kogoś zupełnie innego. Wtedy to Wolverine postanawia walczyć o swoje. Pomaga mu tajemniczy stary samuraj, który uczy go kodeksu honorowego. To pomaga Loganowi opanować swoją porywczą naturę.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Santanico

na "Wolverinie" bardzo się zawiodłem.myślę,że zmiana reżysera może wyjść sequelowi tylko na dobre (jeśli oczywiście nie wybiorą kogoś pokroju Uwe Bolla:-P)

Proszę czekać…