Kolejna adaptacja Millera w 3D ?

Ronin

Reżyser Sylvain White, który aktualnie pracuje na planie filmu The Losers, w jednym z wywiadów przyznał, że przygotowuje się do adaptacji komiksu autorstwa Franka Millera pt. Ronin. Produkcja ma być kręcona w technice 3D, bardzo ostatnio popularnej.

Tydzień temu dostałem nowe szkice do projektu i muszę przyznać, że wygląda to niesamowicie. Mam nadzieję, że film będzie miał duży budżet oraz będzie wielkim sukcesem kasowym. Bardzo chciałbym nakręcić go w 3D, wtedy efekt będzie cudowny. Mamy jak do tej pory świetny materiał i mnóstwo pomysłów, mam nadzieję, że to zadziała. Nie będzie tym razem tak prosto przenieść materiał na ekran jak było to w przypadku wcześniejszych adaptacji komiksów Millera jak 300, czy Watchmen – Strażnicy, mam nadzieję, że Snyder, mnie za to zdanie nie zabiję…

Sylvain White

Ronin, wydawany był przez DC Comics w 1983 i 1984 roku, autorem jest Frank Miller. Komiks opowiada o samuraju, który uległ reinkarnacji i teraz pragnie zemścić się na zabójcach swojego mistrza. Akcja dzieje się w futurystycznym Nowym Yorku pełnym cyberpunków.

Nie są znane żadne daty rozpoczęcia produkcji, wiadomo tylko, że odpowiedzialne za film będzie studio Warner Bros. Pictures.

RoninRonin