Kolejna adaptacja Millera w 3D ? 0

Reżyser Sylvain White, który aktualnie pracuje na planie filmu The Losers, w jednym z wywiadów przyznał, że przygotowuje się do adaptacji komiksu autorstwa Franka Millera pt. Ronin. Produkcja ma być kręcona w technice 3D, bardzo ostatnio popularnej.

Ronin

Tydzień temu dostałem nowe szkice do projektu i muszę przyznać, że wygląda to niesamowicie. Mam nadzieję, że film będzie miał duży budżet oraz będzie wielkim sukcesem kasowym. Bardzo chciałbym nakręcić go w 3D, wtedy efekt będzie cudowny. Mamy jak do tej pory świetny materiał i mnóstwo pomysłów, mam nadzieję, że to zadziała. Nie będzie tym razem tak prosto przenieść materiał na ekran jak było to w przypadku wcześniejszych adaptacji komiksów Millera jak 300, czy Watchmen – Strażnicy, mam nadzieję, że Snyder, mnie za to zdanie nie zabiję…

Sylvain White

Ronin, wydawany był przez DC Comics w 1983 i 1984 roku, autorem jest Frank Miller. Komiks opowiada o samuraju, który uległ reinkarnacji i teraz pragnie zemścić się na zabójcach swojego mistrza. Akcja dzieje się w futurystycznym Nowym Yorku pełnym cyberpunków.

Nie są znane żadne daty rozpoczęcia produkcji, wiadomo tylko, że odpowiedzialne za film będzie studio Warner Bros. Pictures.

RoninRonin

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

piwo_war

Nie znam się na komiksach, nie czytam wiele (w sumie to żadnych), ale lubię ich ekranizacje. Zwłaszcza Franka Millera. Z tego co widzę, to ten film – "Ronin" mógłby być całkiem przyjemny. ;)

Proszę czekać…