"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Battleship w kinach od 2011 roku 0

Studio Universal Pictures w dniu dzisiejszym poinformowało o oficjalnej dacie premiery filmu pt. Battleship, która powstała z wykorzystania elementów słynnej gry planszowej pod polską nazwą: statki lub bitwa morska. Obraz, którego reżyserem jest Peter Berg (Hancock) trafi do kin 1 lipca 2011 roku.

Logo studia Universal Pictures

Studio Universal w oświadczeniu napisało, iż podobnie jak inne filmy, które powstały przy współpracy z Hasbro (Transformers i G.I. Joe) także Battleship będzie filmem aktorskim. Firma ma nadzieje, iż obraz stanie się hitem 2011 roku. Nad scenariuszem już pracują Jon Hoeber i Erich Hoeber. Produkcja ma zaś ruszyć wiosną przyszłego roku.

W swoim oświadczeniu Peter Berg zapowiada, iż film będzie współczesną historią walki pięciu statków, które toczą pomiędzy sobą widowiskowe pojedynki.

Aktualnie trwają również pracę nad innymi filmami, które powstaną na podstawie zabawek firmy Hasbro. Będą to: Stretch Armstrong, którego premiera zapowiedziana jest na 11 kwietnia 2011 roku; Clue, którego reżyserem będzie Gore Verbinski; Monopoly, reżyserowane przez Ridleya Scotta; Candy Land i Quija do realizacji, której przymierza się Michael Bay.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…