Agnieszka Grochowska matką! 0

Czy młoda i delikatna Agnieszka Grochowska może być matką trójki dzieci? Okazuje się, że tak! W pełnym niezwykłych zdarzeń filmie Magiczne drzewo z wielkim powodzeniem wcieliła się w taką właśnie postać.

Kadr z filmu Magiczne drzewo

Na pierwszym spotkaniu Pan Andrzej (Andrzej Maleszka, reżyser) powiedział, że bardzo młodo wyglądam, a miałabym zagrać matkę trójki dzieci

Kadr z filmu Magiczne drzewoKadr z filmu Magiczne drzewo

Jak przyznaje Grochowska, z początku obawiała się pracy z dziećmi:

Nie obcuję na co dzień z dziećmi, nie grałam też wcześniej w filmach dla dzieci […] Muszę w tym miejscu mocno pogratulować Panu Maleszce, że potrafił takie dzieci znaleźć! A jakie są to dzieciaki? Filip to mały uwodziciel, czarujący, inteligentny […] Majka, dziesięciolatka, to przylepa, pełna wdzięku i uroku. Momentalnie się zaprzyjaźniłyśmy. Adaś, najmłodszy, 7 lat – prawdziwy geniusz. Fantastyczny wizerunek, okularki, postawa. Mądry, ale nie przemądrzały. I wszyscy niesamowicie skupieni na pracy.

Efekty tej pracy będzie można oglądać w kinach już od 18 września. W Magicznym drzewie, pełnym dobrej energii i niezwykłych pomysłów, obok Agnieszki Grochowskiej i dziecięcych aktorów, wystąpili m.in. Andrzej Chyra, Hanna Śleszyńska, Anna Guzik, Dominika Kluźniak i Maciej Wierzbicki.

Kadr z filmu Magiczne drzewoKadr z filmu Magiczne drzewo

Niesamowite przygody trójki dzieci, które znalazły krzesło spełniające życzenia. W tym filmie pieniądze lecą z kranu a łóżko jeździ szybciej niż ferrari. Krzesło gra w piłkę, sto psów jedzie pociągiem a z morza wyrasta największa zjeżdżalnia świata! Czar sprawia, że rodzice oddają dzieci do domu upiornej ciotki i wyjeżdżają do pracy za granicę. Dzieci zmieniają ciotkę w małą dziewczynkę i wyruszają na pełną magicznych zdarzeń wyprawę, by znaleźć rodziców. Ich tropem podąża groźny Max…

informacja dystrybutora

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…