Tonight is the night.

Świetny zwiastun Zero 1

W wielkiej, bliżej nieokreślonej metropolii wstaje dzień. Na wysokim piętrze biurowca, w dużym gabinecie szefa międzynarodowej korporacji dzwoni telefon. Biznesmen chwilę wpatruje się w ekran komórki, aż w końcu odbiera. Dzwoni niechlujny tłuścioch jadący rozklekotanym vanem z dziwacznym towarzyszem. Pyta o decyzję. Chodzi o śledzenie pewnej osoby. Po chwili wahania biznesmen potwierdza zlecenie. Nie przeczuwa, że jednym „tak” uruchamia lawinę wydarzeń, która wpłynie na losy części mieszkańców miasta.

Kadr z filmu Zero

To początek wielowątkowej historii, w której przetną się drogi wielu osób, a każda ich decyzja będzie miała konsekwencje nie tylko dla nich. Zero to opowieść o miłości i nienawiści, o zdradzających i zdradzanych, o przemocy i seksie oraz o zaskakujących tajemnicach, które poznamy w trakcie tej przedziwnej doby. Wprawiona w ruch machina nieodwracalnie zmieni życie bohaterów. Czy rzeczywiście nieodwracalnie?

Autorem przejmującej muzyki w zwiastunie, jak również w całym filmie jest Adam Burzyński.

Kadr z filmu ZeroKadr z filmu Zero

W filmie wystąpią m.in.: Robert Więckiewicz, Sonia Bohosiewicz, Rafał Mohr, Marian Dziędziel, Kamilla Baar, czy Cezary Kosiński.

ZEROZERO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
MJ_MARTINO 2009-09-17

Proszę ile to muzyka może zdziałać w filmie całkiem inne odczucia są.
Od razu trailer wygląda na profesjonalna robotę.
Bardzo rzadko chodzę na polskie filmy.. a to dlatego że są zazwyczaj mizerne…
Trailer mnie nastawia pozytywnie więc możliwe że kino zaliczę.

Filip Borkowski 2009-09-17

Aż miło popatrzeć. Czekam z niecierpliwością!

Proszę czekać…