"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zdjęcia koncepcyjne do The Cross 0

Dziś w sieci pojawiły się dwa zdjęcia koncepcyjne z nowej produkcji Andrewa Niccola (Truman Show) pt. The Cross. W obrazie tym wystąpią: Orlando Bloom, Olga Kurylenko, John Goodman i Vincent Cassel. Budżet produkcji wynosi prawie 24 mln $. Cały film ma być niezależną produkcją SF.

Zdjęcie koncepcyjne do filmu The Cross (2010)

Akcja The Cross rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Niejaki Mylar (Bloom) i jego młodszy brat Castro postanawiają przekroczyć tajemniczą granicę w celu poszukiwania lepszego życia. Dwaj podróżnicy są pełni nadziei, jednak szybko przekonują się, iż ich wyprawa nie będzie tak łatwa jak się spodziewali. Granica jest cały czas pilnowana przez straż, która nie pozwala nikomu opuszczać kraju. Początkowo próbuje przejść przez granicę Castro, jednak jemu to się nie udaje. Wkrótce jednak udaje się to Mylarowi. Zostaje pierwszą osobą, której ta sztuka się udała. Problem w tym, że będzie musiał być również pierwszą osoba, która będzie musiała i wrócić… a wszystko z miłości do pewnej dziewczyny.

Trzeba przyznać, iż fabuła filmu oraz dwa zdjęcia koncepcyjne zapowiadają bardzo ciekawy film. Sam Niccol jest jednym z najciekawszych twórców ostatnich lat. Sławę zdobył filmem Truman Show jednak jego dwie kolejne produkcje (Simone i Pan życia i śmierci) były równie świetne. Teraz można spodziewać się kolejnego świetnego filmu SF.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć koncepcyjnych:

Zdjęcie koncepcyjne do filmu The CrossZdjęcie koncepcyjne do filmu The Cross

Zdjęcie koncepcyjne do filmu The CrossZdjęcie koncepcyjne do filmu The Cross

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…