Mega gwiazdorskie Walentynki 0

Pojawił się pierwszy zwiastun komedii romantycznej Garry'ego Marshalla, twórcy kultowej Preety Woman. Reżyser zebrał mega gwiazdorską obsadę, co na pewno wpłynie pozytywnie na odbiór tego obrazu, bo rzadko kiedy możemy takich aktorów widzieć razem na jednym ekranie.

Patrick Dempsey i Eric Dane

Premiera Valentine’s Day w USA odbędzie się 12 lutego 2010 roku.

W obsadzie są: Julia Roberts, Anne Hathaway, Jessica Alba, Jessica Biel, Jennifer Garner, Shirley MacLaine, Bradley Cooper, Ashton Kutcher, Topher Grace, Emma Roberts, Hector Elizondo, Patrick Dempsey, Jamie Foxx, Taylor Swift (nowa gwiazda muzyki), Queen Latifah, Carter Jenkins i Eric Dane.

Jak Wam podoba się zwiastun?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
mysza_007 2009-09-18

a dla mnie nie tylko jest sztuką mieć talent (utalentowanych ludzi na świecie są miliony) , ale trzeba tez się umieć sprzedać….Madonna – słabo śpiewa , nie jest piękna , 30 lat na szczycie…to jest prawdziwa sztuka i talent..po prostu osobowość!!!!!!

Adam Siennica 2009-09-18

W tym przypadku gwiazda = znane nazwisko i nic więcej.

Hsi_Nao 2009-09-18

Gwiazd?!
Większości z nich to pomniejsze gwiazdki, które świecą tylko dzięki pudelkom i innym temu podobnym stronom/czasopismom plotkarskim, a z prawdziwym kunsztem aktorskim mają mało współnego.
Np. taki Eric Dane… jest gwiazdą, bo zagrał w X-menach?

Adam Siennica 2009-09-18

Wątpię – rekord raczej należy do filmu Bobby Emilio Esteveza – dotąd nie widziałem TAKIEJ ilości gwiazd w 1 filmie :) http://fdb.pl/film/5062-bobby
Ale ta obsada jest też dobra :P

error 2009-09-18

chyba jakiś nowy rekord pod względem największej ilości gwiazd w jednym filmie :] a sam film zapowiada się ciekawie, mimo, że nie cierpię walentynek :]

Proszę czekać…