Zdjęcia koncepcyjne z Transformers

Ben Procter

Mimo, że od premiery filmu minęły już 3 miesiące autorzy postanowili udostępnić zdjęcia koncepcyjne do filmu Transformers: Zemsta upadłych. Twórcą tych projektów jest Ben Procter, wiele z jego pomysłów nie zostało wykorzystanych, co mogliśmy zobaczyć w filmie. Sami oceńcie , czy reżyser Michael Bay dobrze wybrał i nie pominął kilku ciekawie zapowiadających się koncepcji.

Zdania na temat produkcji są podzielone, jednym obraz przypadł do gustu inni natomiast zdecydowanie potępiają ten film, chętnych zapraszamy do poczytania naszych RECENZJI.

Zamieszczamy kilka najciekawszych naszym zdaniem kadrów, pozostałe można zobaczyć TU

Poniżej przedstawiamy zdjęcia koncepcyjne do filmu Transformers: Zemsta upadłych

Zdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjneZdjęcie koncepcyjne