Nieśmiertelny ma reżysera ! 1

Summit Entertainment ogłosiło, że Justin Lin będzie reżyserem remaku słynnego filmu Nieśmiertelny z 1986 roku, gdzie w głównej roli wystąpił niezastąpiony Christopher Lambert, grający Connora MacLeoda. Producentem został Neal H. Moritz, który już wcześniej współpracował z reżyserem na planie filmu Szybko i wściekle.

Nieśmiertelny

Za skrypt odpowiedzialni będą Arthur Marcum scenarzysta filmu Iron Man oraz Matt Holloway.
Już w maju 2008 roku Summit Entertainment wykupiło prawa do nakręcenia tego kultowego filmu od Davis – Panzer Productions, Inc.

Film opowiada o Nieśmiertelnych, którzy ranieni w walkach nie giną, lecz muszą patrzeć jak przemijają ich najbliżsi. Zasada panująca między nimi jest prosta: Nieśmiertelni na przestrzeni wieków walczą ze sobą, eliminując się nawzajem. Ostatni dwaj stoczą zaś bój o Wielką Nagrodę.

Christopher Lambert jako Connor MacLeodChristopher Lambert jako Connor MacLeod

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Flames23

Już się poprawiłem ;) dzięki (coś niski boirytm dzis mam).

walek07

smut ten remake :/

Santanico

pomijając fakt kogo wybrano na reżysera to moje obawy dotyczą też obsady…

Quagmire

No cóż, reżyser którym na pewno łatwo będzie sterować, do tego ze świeżym sukcesem kasowym na koncie, a więc idealny wybór dla wytwórni.
Nie rozumiem tylko dlaczego remake, a nie Nieśmiertelny 6? Seria i tak już leży i kwiczy, więc gorzej być nie może.
Nie dojdzie do żadnego zbeszczeszczenia oryginału, przecież nikt nie majstruje przy kopii z 1986 roku… I właściwie to niech robią sobie co chcą z nowym filmem, pieniądze widzów to zweryfikują, a nikt nie musi na siłę oglądać

Adam_Siennica

Ale żadnych remaków nie było – były tylko sequele… To jest pierwszy remake.

Proszę czekać…