Premiera Galerianek 3

22 września w warszawskim kinie Atlantic odbyła się premiera oczekiwanego od dawna polskiego filmu Galerianki opowiadającego o grupie nastolatek podrywających facetów w galeriach handlowych i uprawiających seks za pieniądze i prezenty.

Iza Kuna, Artur Barcis, Dominika Kluzniak

Na premierę przybyła oczywiście cała obsada, w tym tytułowe galerianki – Anna Karczmarczyk, Dagmara Krasowska, Dominika Gwit, Magdalena Ciurzyńska.

Katrzyna Rosłaniec z aktorkamiKatrzyna Rosłaniec z aktorkami

A także Izabela Kuna i Artur Barciś. Nie zabrakło również głównej pomysłodawczyni, reżyserki i autorki scenariusza – Katarzyny Rosłaniec. Niestety autor muzyki do filmu, O.S.T.R. nie mógł się pojawić. Ponadto pojawiła się cała ekipa filmowa, czyli producenci, montażyści, operatorzy oraz inni.

W tłumie gości można było również odszukać takie osobistości jak Renata Dancewicz, Beata Sadowska czy Tomasz Jacyków.

Gdy goście rozsiedli się na swoich miejscach w dwóch salach kinowych nastąpiła przemowa pani reżyser. Po krótkim wstępie przeszła do przedstawienia całej ekipy filmowej. Wszyscy zostali zaproszeni na scenę, gdzie dostali podziękowania za wspólna pracę. Następnie odbyła się projekcja filmu.

GaleriankiGalerianki

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z recenzją Galerianek na naszym portalu, a tych którzy film już widzieli, do ocen oraz dyskusji na jego temat.

Film wchodzi do kin jutro.

Premiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera GalerianekPremiera Galerianek

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Santanico

ha ha ha! dobre,heh dobre:-)

Proszę czekać…