"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Edward Norton mówi o The Avengers 1

Edward Norton w wywiadzie dla stacji MTV odniósł się do wszystkich pojawiających się plotek i spekulacji na temat jego udziału w filmie The Avengers. Otóż plotki głosiły, iż aktor miałby w niej wystąpi w roli Hulka, który z kolei miałby zostać głównym czarnym charakterem całej produkcji.

Edward Norton w filmie Incredible Hulk (2008)

Jak informuje Norton na chwilę obecną studio Marvel nie ma jeszcze opracowanego harmonogramu prac nad tą produkcją, a więc nie można być pewnym na jakiej zasadzie film będzie wyglądał. Póki, co aktor jest bardzo zapracowanym człowiekiem i stara się dokładnie wybierać rolę, w jakich występuje. Trudno mu, więc spekulować czy miałby wystąpić w tej produkcji czy nie.

Dziennikarze rozmawiający z Nortonem uważają z kolei, iż w taki okrężny sposób aktor próbuje przedstawić, że właściwie nie wie, czy producenci poproszą go o udział w filmie. Chociaż większość osób chciałoby, aby tak się stało.

Jego postać Hulka (aka Bruce’a Bannera) w filmie Incredible Hulk była jedną z najciekawszych kreacji w historii wszystkich filmów o tym bohaterze. Troszkę dziwią wyniki finansowe produkcji, która choć kosztowała 150 mln $, zarobiła na całym świecie jedynie 263,4 mln $.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire

Czyli Norton na razie nie mówi nie, i to jest najważniejsze. Swoją drogą Avengers z tyloma efektami specjalnymi będzie musiało mieć kosmiczny budżet

Proszę czekać…