"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe informacje o Predatorze 1

Wszystkich fanów filmu Predators, oraz tych, którzy z napięciem oczekują na nową wersje serii, której producentem jest Robert Rodriguez możemy uspokoić. Jak donoszą amerykańskie media obraz ma scenariusz: "nasiąknięty przemocą i brutalnością" i powalczy o kategorię mocnej R. A to oznacza, że trup ścielić się będzie gęsto.

Predators (2010)

W ostatnich dniach troszkę więcej dowiedzieliśmy się na temat samej fabuły filmu Predators, którego reżyserem jest Nimród Antal (Motel). Otóż będzie to grupa 7 ludzi porwanych przez obcych, którzy na swojej planecie postanawiają pobawić się w polowanie na ludzi.

Oto 7 bohaterów:

  • Royce – bohater w stylu Steve’a McQueen’a.
  • Curchillo – meksykański żołnierz kartelu narkotykowego, jego bronią będzie podwójne uzi przyczepione do pleców.
  • Nikolai – rosyjski żołnierz, którego bronią będzie napędzana gazem karabin maszynowy.
  • Isabelle – francuska kobieta uzbrojona w nóż.
  • Stans – ogolony na łyso wiezień z San Quentin, jego bronią będzie nóż.
  • Mombasa – afrykański członek szwadronów śmierci z Sierra Leone.
  • Hanzo – żołnierz Yakuzy.
  • Edwin – tajemniczy skromny mężczyzna, który znajduje się na pierwszym miejscu w liście Top 10 poszukiwanych przez FBI.

Cóż trzeba przyznać, iż brzmi to bardzo atrakcyjnie.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

mysza_007

ja też jestem dobrej myśli…przypomnę , że w poprzednich częściach nie rozpierdzielił wszystkich tylko jednego pokonał Arni 1 na 1 , a drugiego policjant…poczekajmy co to będzie , nie jest nigdzie napisane , że tych 7 ludzi wybije całą rasę predatorków…..

drfalck

a mnie sie wydaje ze osadzanie akcji w kosmosie to bzdura. To nie Alien który od początku był w kosmosie tylko Predator który dział sie na ziemi. Osobisice wolałbym jaką dżungle czy może jakies zabudowania.

Quagmire

W Obcym Scotta też wystarczył tylko jeden Obcy by rozwalić wszystkich dookoła, ale już w Obcym2 Camerona oglądaliśmy walkę z całą ich gromadą. Więc nie skreślałbym Predators z tego powodu

Flames23

Mówiłem że scenariusz będzie mało odkrywczy. W poprzednich obrazach wystarczył tylko jeden obcy(predator) by rozpierdzielić wszystkich wokół a tutaj mamy stado obcych(predatorów) którzy w przerwach pomiędzy wyprzedażami w IKEI, tak dla relaksu robią sobie polowanie na 'Siedmiu Wspaniałych' z planety ziemia. Nie no, szykuje się następna kicha.

ps. porwali ich w pełnym uzbrojeniu:-) nie no nie róbcie sobie jaj, nie ma się co nastawiać na dobre kino.

MARTIN007

KATEGORIA R? RACZEJ KOMEDIA O PREDATORACH.TA 7 NIBY NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH MA WALCZYĆ Z PREDATORAMI!!!!!TO CHYBA JAKIEŚ NIE POROZUMIENIE DO TEGO WYSTARCZY JEDEN KOLEKCJONER CZASZEK.

Proszę czekać…