Brett Ratner obrońcą Polańskiego

Reżyser Brett Ratner

Reżyser Brett Ratner (Godziny szczytu 3) poinformował, iż wkrótce ruszy z produkcją dokumentu, który ma opowiedzieć losy procesu sprzed 31 lat w którym to Roman Polański był oskarżony. Twórca uważa, iż amerykański system prawny jest mocno niesprawiedliwy i skorumpowany. Chce tym dokumentem pomóc Polskiemu reżyserowi.

Jak informuje Ratner jego produkcja ma być swoistą kontynuacją innego dokumentu opowiadającego losy PolańskiegoPolański. Ścigany i pożądany, który nakręciła Marina Zenovich. W swojej produkcji Ratner skupi się na ukazaniu kilku mało znanych faktów, które mają przekonać niedowiarków w niewinność reżysera.

Brett Ratner uważa, iż 31 lat temu Polański został zmanipulowany i wykorzystany przez rodzinę dziewczynki, która bardzo chciała, aby została ona aktorką. Sama dziewczynka również nie była "święta", dowodzić temu miały być zeznania innych twórców filmowych, którym dziewczynka miała spełniać wszystkie ich perwersyjne fantazje w zamian za rolę w filmach.

Ratner
zdradził również, iż sam Polański wyraził kilka tygodni temu zgodę na udział w tej produkcji. Reżyser wierzy, iż jego dokument pomoże udowodnić, iż Polański nie zasługuje na takie traktowanie przez amerykański wymiar sprawiedliwości.

Źrodło: www.slashfilm.com


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux