"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Brett Ratner obrońcą Polańskiego 0

Reżyser Brett Ratner (Godziny szczytu 3) poinformował, iż wkrótce ruszy z produkcją dokumentu, który ma opowiedzieć losy procesu sprzed 31 lat w którym to Roman Polański był oskarżony. Twórca uważa, iż amerykański system prawny jest mocno niesprawiedliwy i skorumpowany. Chce tym dokumentem pomóc Polskiemu reżyserowi.

Reżyser Brett Ratner

Jak informuje Ratner jego produkcja ma być swoistą kontynuacją innego dokumentu opowiadającego losy PolańskiegoPolański. Ścigany i pożądany, który nakręciła Marina Zenovich. W swojej produkcji Ratner skupi się na ukazaniu kilku mało znanych faktów, które mają przekonać niedowiarków w niewinność reżysera.

Brett Ratner uważa, iż 31 lat temu Polański został zmanipulowany i wykorzystany przez rodzinę dziewczynki, która bardzo chciała, aby została ona aktorką. Sama dziewczynka również nie była "święta", dowodzić temu miały być zeznania innych twórców filmowych, którym dziewczynka miała spełniać wszystkie ich perwersyjne fantazje w zamian za rolę w filmach.

Ratner
zdradził również, iż sam Polański wyraził kilka tygodni temu zgodę na udział w tej produkcji. Reżyser wierzy, iż jego dokument pomoże udowodnić, iż Polański nie zasługuje na takie traktowanie przez amerykański wymiar sprawiedliwości.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Yankee_Notch

hohoho, widzę że wokół tej sprawy robi się coraz większy szum…Tylko nie wiem czy to akurat dobrze i czy pomoże to Polańskiemu

Proszę czekać…