"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Znamy datę premiery Transformers 3 0

To już pewne. Po miesiącu negocjacji reżyser Michael Bay ogłosił oficjalnie na swojej stronie internetowej, iż nakręci trzecią część filmu o robotach z kosmosu. Transformers 3 pojawi się w kinach 1 lipca 2011 roku, a nie jak początkowo wszyscy przypuszczali dopiero w 2012 roku. Oznacza to, że reżyser niedługo zabiera się do pracy przy tej produkcji.

Kadr z filmu Transformers: Zemsta upadłych (2009)

Na swojej stronie internetowej Michael Bay poinformował, iż aktualnie leci do Nowego Jorku ze scenarzystą Ehrenem Krugerem, aby porozmawiać z przedstawicielami Hasbro odnośnie ewentualnej fabuły trzeciej części. Co najciekawsze reżyser odniósł się do całego zamieszania z Megan Fox. Stwierdził, iż istnieje szansa, aby aktorka pojawiła się w produkcji, ale będzie musiała się liczyć z niepożądanymi efektami w postaci: lekkich zawrotów głowy, nudnością, tendencjami samobójczymi czy depresją.

Nie ma się, czemu dziwić, iż studio Universal chciało nakręcić kolejną część Transformersów. Pierwsza część, która pojawiła się w kinach w 2007 roku zarobiła blisko 709,7 mln $, tegoroczny Transformers: Zemsta upadłych przyniósł dochód w wysokości 832,4 mln $.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox

Nic na tym świecie pewnego :) Nawet samą premierę "Ojce Chrzestnego" przesunięto tuż przed zaplanowaną wielką premierą (związane to było z poprawkami do montażu i dźwięku).

Ronaldinho

Żebym poszedł na to do kina, po żałosnej dwójce, musiałby mi zostać udostępniony finalny scenariusz. Czy tak trudno było zrobić film na poziomie pierwszej części? Zamiast tego dostaliśmy film w każdym aspekcie kilkakrotnie gorszy, a mottem fanów drugiej części stało się hasło "to tylko rozrywka", które w rozumieniu tych ludzi wyraża fakt, że film rozrywkowy nie może być dobry, tylko musi mieć skopaną fabułę, nielogiczności, absurdy, kałowo-żygowy humor…

Flames23

Powyższy tekst jest dla prasy w rzeczywistości Bay powiedział: "Szansa istnieje..tylko na początku musi jeszcze raz, powtarzam jeszcze raz, i w dodatku dokładnie, nie tak jak ostatnio na odpieprz, umyc moje cudowne czerwone Ferrari. Wówczas się zobaczy czy zagra.";-)

Proszę czekać…