Znamy datę premiery Transformers 3

Kadr z filmu Transformers: Zemsta upadłych (2009)

To już pewne. Po miesiącu negocjacji reżyser Michael Bay ogłosił oficjalnie na swojej stronie internetowej, iż nakręci trzecią część filmu o robotach z kosmosu. Transformers 3 pojawi się w kinach 1 lipca 2011 roku, a nie jak początkowo wszyscy przypuszczali dopiero w 2012 roku. Oznacza to, że reżyser niedługo zabiera się do pracy przy tej produkcji.

Na swojej stronie internetowej Michael Bay poinformował, iż aktualnie leci do Nowego Jorku ze scenarzystą Ehrenem Krugerem, aby porozmawiać z przedstawicielami Hasbro odnośnie ewentualnej fabuły trzeciej części. Co najciekawsze reżyser odniósł się do całego zamieszania z Megan Fox. Stwierdził, iż istnieje szansa, aby aktorka pojawiła się w produkcji, ale będzie musiała się liczyć z niepożądanymi efektami w postaci: lekkich zawrotów głowy, nudnością, tendencjami samobójczymi czy depresją.

Nie ma się, czemu dziwić, iż studio Universal chciało nakręcić kolejną część Transformersów. Pierwsza część, która pojawiła się w kinach w 2007 roku zarobiła blisko 709,7 mln $, tegoroczny Transformers: Zemsta upadłych przyniósł dochód w wysokości 832,4 mln $.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux