"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Twórca Shreka tworzy dokument 0

John H. Williams, jeden ze współtwórców sukcesu kasowego animacji Shrek, poinformował, iż wspólnie ze studiem Warner Bros szykują dokument pt. The Future is Wild. Będzie to pełnometrażowa wersja słynnego serialu, w którym naukowcy na podstawie analiz próbują opracować jak będzie wyglądała przyszłość na naszej planecie.

fdb.pl

Według pomysłu Williamsa w pełnometrażowej wersji grupka naukowców, w oparciu o istniejące analizy i zachodzące na ziemi procesy, spróbuje określić jak może wyglądać nasza planeta za 200 milionów lat. W projekcie tym wykorzystane zostaną efekty komputerowe, które mają sprawić, iż całość wyglądać będzie bardzo realnie.

Williams tak mówi o tym projekcie:

To będzie szalona, fantastyczna a także naukowo opracowana analiza tego jak będzie wyglądać Ziemia za 200 mln lat. Ciekawe jak przy zachodzących przemianach będzie się żyło na naszej planecie.

Twórcą oryginału była stacja Animal Planet, która następnie sprzedała prawa do tego serialu dokumentalnemu stacji BBC. W Polsce serial był emitowany przez stację TVP 2. Polska nazwa to: Dzika przyszłość.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…