Garść nowych zwiastunów!

W chmurach

Pojawiły się zapowiedzi kilku filmów, więc tym razem, jako że wszystkie są poniekąd z różnych powodów warte uwagi, umieszczam je w jednym artykule.

Do obejrzenia mamy zwiastun remake’a filmu George'a Romero Szaleńcy pod tytułem The Crazies, nowy film twórcy Juno, W chmurach, familijna produkcja z The Rockiem, Dobra wróżka oraz drugą część hitu dla najmłodszych, Alvin i Wiewiórki 2.

THE CRAZIES – 26.02.2010

Film to historia mieszkańców niewielkiego miasteczka w stanie Pensylwania, których źródło wody pitnej zostaje zatrute przez tajemniczą substancję. Wyciekła ona z rozbitego w pobliżu wojskowego samolotu. Każdy, kto wypije skażoną wodę umiera bądź zamienia się w szaleńca.

DOBRA WRÓŻKA – 19.03.2010 w POLSCE

Film opowiada historię trenera hokeja (Dwayne Johnson) , który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" – dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby.

W CHMURACH – 05.02.2010 w POLSCE

Profesjonalista specjalizujący się w "doradztwie dotyczącym zmian w karierze zawodowej" (eufemistyczne ujęcie zwalniania pracowników) zamierza osiągnąć dwa życiowe cele: zgromadzić milion mil przelotowych w pewnym programie oraz dostać pracę w tajemniczej firmie zwanej MythTech

ALVIN I WIEWIÓRKI 2 – 22.01.2010 w POLSCE

Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej – kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które mieszkają w domu robiącego karierę autora piosenek.