Garść nowych zwiastunów! 1

Pojawiły się zapowiedzi kilku filmów, więc tym razem, jako że wszystkie są poniekąd z różnych powodów warte uwagi, umieszczam je w jednym artykule.

W chmurach

Do obejrzenia mamy zwiastun remake’a filmu George'a Romero Szaleńcy pod tytułem The Crazies, nowy film twórcy Juno, W chmurach, familijna produkcja z The Rockiem, Dobra wróżka oraz drugą część hitu dla najmłodszych, Alvin i Wiewiórki 2.

THE CRAZIES – 26.02.2010

Film to historia mieszkańców niewielkiego miasteczka w stanie Pensylwania, których źródło wody pitnej zostaje zatrute przez tajemniczą substancję. Wyciekła ona z rozbitego w pobliżu wojskowego samolotu. Każdy, kto wypije skażoną wodę umiera bądź zamienia się w szaleńca.

DOBRA WRÓŻKA – 19.03.2010 w POLSCE

Film opowiada historię trenera hokeja (Dwayne Johnson) , który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" – dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby.

W CHMURACH – 05.02.2010 w POLSCE

Profesjonalista specjalizujący się w "doradztwie dotyczącym zmian w karierze zawodowej" (eufemistyczne ujęcie zwalniania pracowników) zamierza osiągnąć dwa życiowe cele: zgromadzić milion mil przelotowych w pewnym programie oraz dostać pracę w tajemniczej firmie zwanej MythTech

ALVIN I WIEWIÓRKI 2 – 22.01.2010 w POLSCE

Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej – kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które mieszkają w domu robiącego karierę autora piosenek.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Ronaldinho 2009-10-03

Zwiastun "The Crazies" ma trochę klimatu, świetne wplecenie na koniec świetnego utworu z lat 80’. Podobny zabieg zastosowano z powodzeniem w trailerze "Ostatniego domu po lewej". Film zapowiada się dobrze, jest kilkanaście ujęć, przy których widać zaangażowanie twórców. I właśnie przypomniało mi się, że muszę sobie odświeżyć oryginał by George A. Romero, niewiele już z filmu pamiętam, ale przypomina się, że kiedyś bardzo, ale to bardzo się podobał. I tak se jeszcze skojarzyłem, że z "The Crazies" może wyjść coś tak innego, ale równie świetnego czym było zrimejkowanie "Dawn of the Dead".

Artur 2009-10-03

Z tego co pamiętam oryginalne the crazies miało dość specyficzny i fajny klimat, przez większość filmu panowała atmosfera dezorientacji i głownie na tym bazował film. A w tym nowym wydaje się, że będzie to jakiś tandetny horror o czymś w rodzaju zombie. Raczej nie dla mnie już.

Proszę czekać…