Pół roku w sieci fdb.pl 1

13 września minęło 6 miesięcy od startu internetowej bazy filmowej fdb.pl. W bazie znajduje się już ponad 54 tys. filmów, ale nie to jest najważniejsze. Z każdym miesiącem wyraźnie zwiększa się oglądalność strony. W sierpniu serwis odwiedziło blisko 320 tys unikalnych użytkowników. Wyraźnie rośnie także liczba osób powracających oraz dynamika odsłon – blisko 1,7 mln w sierpniu do 1,2 w lipcu.

Wydaje się, że serwis fdb.pl na dobre zadomowił się na rynku portali filmowych. Te sześć miesięcy to przede wszystkim przyjemność pracy z fantastycznymi ludźmi, którzy współtworzą portal. Każdego dnia dochodzą nowe osoby, pełne zapału i energii co nas bardzo cieszy. Cały czas czerpiemy z nich siłę i staramy się rozwijać serwis.

Wyniki GEMIUSWyniki GEMIUS

Pod względem liczby filmów, serwis jest już drugim co do wielkości serwisem tego typu w Polsce. To co wyróżnia portal to dynamiczna społeczność, która każdego dnia aktywnie uczestniczy w tworzeniu strony. Trudne początki fdb.pl ma już za sobą i staje się coraz lepszym źródłem informacji.Jeśli następne pół roku przepracujemy równie dobrze, to świętując pierwsze urodziny będziemy mieli wiele powodów do radości.

W tym miejscu podziękowania dla wszystkich dodających, weryfikujących i moich ukochanych redaktorów ;)

Korzystając z okazji prezentujemy ranking redaktorów za sierpień.

NAJAKTYWNIEJSI REDAKTORZY:

1. Leprechen – 424,33 – 3 części trylogii Matrix

2. Majron – 361,33 – Piła 2

3. Ronaldinho – 152,17 – Skarb narodów


nagrodzeni

4. Trophy – 130,67

5. Aseq – 64,5

6. Pietruch – 63,5

7. Oyaboli – 44,67

8. Barthezz – 15

9. Odi – 14,83

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

majron

cda to raczej srednie pismo jest :P no ale co zrobic :D

CoRey

Liczby rosną, a tymczasem w pewnym bardzo poczytnym magazynie komputerowym (niestety czasami nie idzie to w parze z jakościa), pojawiła się niezbyt pochlebna wzmianka na temat jakości strony. Mi tam CDA wisi i powiewa, ale blisko pół Polski wie teraz o niechlubym opisie Silent Hilla :p (dobrze że juz go usunięto)
A tak po za tym to brawo.

varixx

Gratuluję wytrwałości, mam nadzieję, że tych "pół roku" będzie jescze wiele ;-)

Mort_Rainey

Oby tak dalej:)

majron

fdb daje rade :)

Proszę czekać…