"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Bruce Willis znów jako John McClane? 0

Aktor Bruce Willis, którego Polscy widzowie mogą aktualnie zobaczyć w filmie Surogaci w jednym z wywiadów powiedział, iż nie wyklucza swojego udziału w kolejnej części z serii Szklana Pułapka. Żartobliwie zalecił jedynie, aby producenci ewentualnej kolejnej części pośpieszyli się, bo on staje się coraz starszy.

Bruce Willis w filmie Szklana pułapka 4.0 (2007)

W wywiadzie prasowym Willis był pytany również o to czy słyszał pogłoski o nakręceniu prequela całej historii Johna McClanea. Co prawda aktor powiedział, iż nic na ten temat nie wie, ale zdradził również, iż nawet jeśli faktycznie producenci serii chcieliby iść w tym kierunku to nie koniecznie oznaczałoby to brak jego udziału.

I faktycznie nie ma się czego obawiać, przecież w filmie Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, Brad Pitt był komputerowo odmładzany.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Ostatnio czytałem artykuł o Willisie i po jego lekturze myślę, że to całkiem nie głupi pomysł. Bruce zaczynał od komedii i w Die Hard wiele razy pokazywał swój komediowy dar. Jeśli "piątka" utrzymana byłaby w klimacie lekkiej ironii to ja chcę Bruce’a.

JohnnyDepp

dobry pomysł bo Willis jest śmieszny fajny zajebisty i uwielbiam go !!! i jest republikaninem a ja uwielbiam republikanskich artystów np James Hetfield z Metallica pozdro

Flames23

Hmm?!! Yippi-kay-yey Mother-…! w części piątej. Czy aby to dobry pomysł?! Z drugiej strony skoro Sly może Rambola w nieskończoność kręcić, to dlaczego i Bruce nie może być McClanem po raz kolejny;)

Proszę czekać…