"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Beyonce jako Wonder Woman? 1

Produkcja filmu o przygodach superbohaterki Wonder Woman od jakiegoś czasu w Stanach wywołuje spore poruszenie wśród amerykańskich aktorek. Jakiś czas temu chęć wcielenia się w tę postać wyraziły Jessica Biel i Jennifer Love Hewitt. Jednak wszystko wskazuje na to, że ostatecznie w roli głównej wystąpi Beyonce Knowles.

Beyoncé Knowles w filmie Obsesja (2009)

W niedawnym wywiadzie piosenkarka i aktorka Beyonce Knowles zdradziła, iż kilkakrotnie spotkała się z reżyserem projektu, Johnem Moore'em (Max Payne) i scenarzystami: Stuartem Beattiem, Davidem Elliotem w sprawie swojego udziału w tym filmie. Beyonce uważa, iż angaż czarnoskórej aktorki w tą rolę świetnie wpłynęłoby na amerykańskich widzów.

Beyonce Knowles
zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Wojna pokus. Jednak prawdziwą sławę zdobyła występem w filmie Dreamgirls, za który była nominowana do Złotego Globu. W tym roku widzowie mogli ją oglądać w filmie Obsesja.

Wonder Woman to superbohaterka komiksowa ze stajni DC Comics. Jest członkinią żeńskiego plemienia Amazonek. W swojej "cywilnej" sekretnej tożsamości funkcjonuje jako Księżniczka Diana, córka królowej Hipolity, ambasadorka Amazonek w świecie ludzi. Jako Wonder Woman charakteryzuje się nadludzką siła, wytrzymałością, szybkością i zdolnością lotu aktywnego. W skład jej podstawowego wyposażenia wchodzą niezniszczalne bransolety, magiczne lasso, które wymusza mówienie prawdy na skrępowanym oraz niewidzialny samolot. Jest członkiem Ligi Sprawiedliwości.

Zdjęcie przedstawiające Wonder WomanZdjęcie przedstawiające Wonder Woman

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Solarie

WTF?! Kto takie coś publikuje na fdb? Po pierwsza to zwykła plotka nadająca się na pudelka, a nie na fdb. Po drugie Knowles miała nominację do Złotego Globu… Nigdy do Oscara. Matko, co teraz się pojawia w newsach fdb?! Wystraszyć się można.

Proszę czekać…