"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Dziwna bródka Brada Pitta 1

W sieci pojawiło się dzisiaj zdjęcie z planu filmowego obrazu pt. Lost City of Z. Nie byłoby może w tym nic ciekawego gdyby nie fakt, iż na fotografii możecie zobaczyć nietypową brodę, jaką na potrzeby tej produkcji musiał sobie zapuścić Brad Pitt. Całość jest ekranizacją powieści autorstwa Davida Granna.

Lost City of Z (2010)

Fabuła powieści jest autentyczną historią wyprawy brytyjskiego oficera, pułkownika Percy’ego Harrisona Fawcett’a, który wyruszył z misją w 1925 roku do amazońskiej dżungli. Wierzył on, bowiem w istnienie zapomnianego od tysięcy lat plemienia, które w samym sercu Brazylijskiej dżungli żyje nienękane przez nikogo. Według legend to właśnie z tego plemienia wywodzili się pierwsi biali mieszkańcy południowoamerykańskiego kontynentu. Wkrótce po rozpoczęciu wyprawy ślad po jej wszystkich uczestnikach zaginął. Nigdy nie udało się odnaleźć żadnych śladów po niej.

W produkcji Brad Pitt wcieli się w postać Fawcetta. Zapraszamy do obejrzenia zdjęcia:

Brad Pitt na planie filmu Lost City of ZBrad Pitt na planie filmu Lost City of Z Ostatnia fotografia pułkownika Fawcett'aOstatnia fotografia pułkownika Fawcett'a

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Bródka gites. Na powyższym zdjęciu Brad przypomina mi mieszankę Jeff’a Bridges’a i Pierce Brosnana. Serio!!!

Beznickowy

Daj spokój, okropnie wygląda. Na pierwszym zdjęciu, z tym uśmieszkiem, wygląda niemal jak klaun. Ale lubię go jako aktora i film na pewno będzie kasowym sukcesem.

Flames23

Kurde balans!!!, troszkę mu zazdroszczę, czy to wąsik czy bródka zawsze dobrze wygląda;)

Proszę czekać…