"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Reaktywują rodzinkę Griswoldów 0

Studio New Line Cinema poinformowało dzisiaj, iż zatrudniło Davida Dobkina (Polowanie na druhny) do produkcji nowego filmu z serii W krzywym zwierciadle. Oznacza to, iż słynna komediowa seria o perypetiach rodziny Griswoldów zostanie reaktywowana. W oryginale główną gwiazdą był Chevy Chase, nie wiadomo czy w nowym filmie także wystąpi.

Logo studia New Line Cinema

Według pomysłu tym razem głównym bohaterem nowego filmu miałby być Rusty Griswold, syn Clarka Griswolda (to właśnie w niego wcielał się Chevy Chase), który aktualnie ma już własną rodzinę. I jak łatwo się domyślać postanawia zorganizować jej objazdową wycieczkę po Stanach.

Na chwilę obecną studio jest na etapie poszukiwania odpowiedniej osoby, która miałaby napisać scenariusz. Najprawdopodobniej reżyserem zostanie Dobkin.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Griswoldowie bez Chevy Chase’a to jak Rambo bez Stallone. Odgrzewani bohaterowie, lecz mocno przesmażeni nie smakują jak kiedyś.

Santanico

coś mi się zdaję,że kicha z tego wyjdzie.Griswoldowie skonczyli się na "Witaj święty Mikołaju" bo wakacje w vegas były już żenujące

Proszę czekać…