"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Venom ma reżysera 4

Film Venom ma być pierwszy spin-offem w którym w oddzielnej produkcji zobaczymy bohatera znanego z filmu Spider-Man. Choć do projektu właśnie zatrudniono reżysera Gary'ego Rossa, to wydaje się, że narasta wokół niego coraz więcej nowych problemów. A wszystko za sprawą wykupu Marvela przed Disneya.

Venom

Na chwilę obecną producenci filmu Venom poinformowali, iż reżyser Gary Ross ma nadzorować pracę nad powstawaniem scenariusza do tej produkcji. Do czasu jego ostatecznej akceptacji nic więcej w tej kwestii nie będzie robione.

Zupełnie inną kwestią jest niejasność, jakie właściwie studio będzie odpowiedzialne za tą produkcję. Na chwilę obecną prawa do filmu posiada Columbia Pictures, ale po tym jak Marvel Entertainment zostało wykupione przez Disneya powstała pewna luka. Otóż prawa do postaci Spider-Mana oraz wszystkich innych bohaterów z jego uniwersów prawa posiada teraz Disney. Nie wiadomo, więc czy wcześniejsza sprzedaż praw dalej obowiązuje, czy jednak nie. Z tego, co wiadomo na chwilę obecną obie firmy prowadzą negocjacje w tej sprawie.

Venom to postać, którą po raz pierwszy zobaczyliśmy w filmie Spider-Man 3. Jego ludzkie, alter-ego to niejaki Eddie Brock, w którego w tym filmie wcielał się Topher Grace. Eddie jest konkurencyjnym reporterem, który bardzo nienawidzi Petera Parkera. Kiedy więc czarną masę z kosmosu odrzuca Parker z chęcią przyjmuje go Eddie Brock.

VenomVenom

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Beznickowy

Kiedyś uwielbiałem oglądać kreskówkę, ale seria "Spider-Man" mnie rozczarowała, a "Venom" zrobi to jeszcze bardziej. No cóż, obecnie trudno znaleźć jakieś oryginalne scenariusze w Hollywood.

dm_wysek

Miałem nieprzyjemność obejrzeć spider-mana 3,film dla mnie okazał się gniotem. A Grace nie pasuje mi do roli Brocka i Venoma. W filmie wyglądał jak nastolatek a sam venom jak nie wiadomo co.A gdy usłyszałem "ryk" venoma to sala kinowa buchneła śmiechem, ponieważ przypominało to raczej pisk pisklęcia

Proszę czekać…