"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zmiany w Polskich premierach 0

W ostatnich dniach Polscy dystrybutorzy wprowadzili szereg zmian w Polskich premierach przeróżnych produkcji, które jeszcze tej jesieni i zimą miały trafić do naszych kin.

Kadr z filmu Prawo zemsty (2009)

Zapraszamy do zapoznania się z tymi zmianami. Zobacz, kiedy film na który czekasz ostatecznie pojawi się w kinach. Przeczytaj też jakie produkcje nie pojawią się u nas.

Na początek kilka złych wiadomości. W kinach nie pojawi się Wyspa strachu w reżyserii Davida H. Twohy'ego. Jednocześnie ITI Cinema zdecydował się wycofać z kin planowaną premierę filmu Zakazane królestwo, w którym występują Jet Li i Jackie Chan. Dwie produkcje: Para na życie i The Limits of Control zostały przesunięte na styczeń 2010 roku. Nie znamy przyczyn takich decyzji.

Teraz czas na lepsze informacje. Hollywoodzki hit pt. Law Abiding Citizen otrzymał polski tytuł Prawo zemsty pojawi się już w listopadzie br. Oznacza to, iż Best Film zdecydował się przyśpieszyć premierę tej produkcji.

4 grudnia Monolith pokaże w naszych kinach Amerykańskie ciacho, w której główną rolę gra Ashton Kutcher. Tydzień później zobaczymy polską produkcję pt. Ciacho, w której występuje Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Znamy również polski tytuł The Book Of Eli. Obraz wyświetlany będzie w naszych kinach pod nazwą Księga Ocalenia, będzie można tę produkcje oglądać od 15 stycznia 2010 roku.

Najprawdopodobniej 6 listopada w naszych kinach pojawi się Hiszpański horror pt. [Rec] 2. Oznacza to, że wreszcie będzie okazja zobaczyć tą bardzo ciekawą produkcje na dużym ekranie.

11 grudnia Polscy widzowie będą mieli okazję obejrzeć komedię pt. Wszystko o Stevenie. Natomiast 1 stycznia 2010 roku pojawi się w naszych kinach familijna produkcja pt. Alvin i wiewiórki 2.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…