"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Oficjalny plakat Nostalgii anioła 0

Studio Paramount Pictures wydało dzisiaj pierwszy oficjalny (teaserowy?) plakat promujący najnowszy film Petera Jacksona pt. Nostalgia anioła. Długo oczekiwana adaptacja powieści Alice Sebold pojawi się w kinach 11 grudnia br. Trzeba przyznać, iż plakat wygląda bardzo ciekawie. Jest, co prawda prosty, ale za to przyciąga oko.

Kadr z filmu Nostalgia anioła (2009)

Główną narratorką filmu Nostalgia anioła jest czternastoletnia Susie Salmon. Zostaje ona brutalnie zgwałcona i zamordowana przez swojego sąsiada. Przez długie tygodnie po swojej śmierci Susie obserwuje z nieba życie, które toczy się już bez niej – przysłuchuje się pogłoskom na temat swojego zniknięcia, współczuje rodzicom, którzy ciągle wierzą, że córka się odnajdzie, obserwuje, jak ten, który ją zamordował, zaciera ślady zbrodni.

W filmie wystąpili: Saoirse Ronan, Rachel Weisz, Mark Wahlberg, Susan Sarandon i Stanley Tucci.

Zapraszamy do obejrzenia plakatu. Zwiastun możecie obejrzeć TU. W Polskich kinach film pojawi się 22 stycznia 2010 roku.

Plakat promujący film pt. Nostalgia aniołaPlakat promujący film pt. Nostalgia anioła

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Beznickowy 2009-10-12

Po "Drodze" to chyba najbardziej oczekiwana ekranizacja powieści tego roku. Właśnie jestem gdzieś w połowie "Nostalgii anioła" i liczę, że będzie to film w klimatach "Źródła" Aronofsky’ego, czyli genialne kino psychologiczne.

Ronaldinho 2009-10-09

Plakat w klimacie "Dużej ryby", wraz ze świetnym zwiastunem i ludźmi odpowiedzialnymi za produkcję z pewnością będziemy mogli się cieszyć magią kina.

Novqa 2009-10-09

czekam z niecierpliwością, obym tylko się nie zawiodła, bo książka jest świetna ;]

Flames23 2009-10-09

Nie no plakat wygląda naprawdę bardzo dobrze, trzeba to przyznać fachmańska robota. Jako że lubię Jacksona toteż oczekuję stycznia z niecierpliwością.

Proszę czekać…