Zwiastun The Expendables! 4

Film reżyserowany na podstawie własnego scenariusza przez Sylvestera Stallone ma opowiadać o grupie kryminalistów, którzy zbierają się, by obalić pewnego dyktatora.

The Expendables

Promo zwiastun, jak to w przypadku tego typu zapowiedzi jest zlepkiem scen, często nie mających ładu i składu, więc czujcie się ostrzeżeni. Najpewniej jest to promo wykorzystane parę miesięcy temu na różnych festiwalach.

Mamy pierwsze spojrzenie na widowiskową akcję, którą zaprezentuje nam Stallone, ale tak naprawdę dopiero nas zachęci najpewniej oficjalny trailer.

W obsadzie są: Sylvester Stallone, Jet Li, Jason Statham, Robert Knepper, Dolph Lundgren, Terry Crews, Sir Ben Kingsley, Mickey Rourke, Scott Adkins, Eric Roberts, Danny Trejo, Randy Couture, Charisma Carpenter, Steve “Stonecold” Austin, Giselle Itie, bracia Nogueira, Lyoto Carvalho Mahida, Brittany Murphy, David Zayas, Gary Daniels oraz w epizodycznej roli Arnold Schwarzenegger i Bruce Willis!

Premiera w 2010 roku. Jak Wam podoba się The Expendables?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 17

Beznickowy

Oczywiście, że można pogodzić to oglądanie. Sam czasami wezmę coś "lżejszego". Tylko wątpię w umiejętności Stallone’a jako reżysera. Są filmy akcji, które wciągają mimo prostego scenariusza. Ale fabułę (chociażby prostą) film musi mieć. Nie da się przez półtorej godziny oglądać ciągłej strzelaniny i eksplodujących budynków, jeśli do niczego to nie prowadzi.

Porównajcie "Alone in the Dark" Bolla z "Rambo" – a zobaczycie różnicę. Gdy oglądam to promo "The Expendables", to jedynie na śmiech mnie zbiera widząc jak ta znana obsada zabawnie wygląda w tych mundurkach.

Jak widać z powyższego można pogodzić oglądanie kina ambitnego z lżejszym repertuarem. Ja uwielbiam np. Kurosawę i Zanussiego, a przy okazji lubię obejrzeć Arniego, Sly’a czy Chan’a.

Kizibono

Zwiastun świetny i chociaż jestem fanem ambitnego kina i nie spodziewam się po tej produkcji super klimatu lub fabuły ale za to dobrej akcji i trochę śmiechu z niezłą obsadą ludzi kina które oglądałem w dzieciństwie zwłaszcza liczę na Jason’a Statham’a :D.

Flames23

Taka mieszanka wybuchowa Stallonego przygotowana na 2010r – o wszystkim i o niczym;-)
Scenariusz to taki nowy Rambo + kumple z jednej celi:) czyż nie?.

Adam_Siennica

Świetnie powiedziane :P

Proszę czekać…