Widowiskowe Undisputed 3 1

Jest to sequel filmu Undisputed 2 ze Scottem Adkinsem i Michaelem Jai Whitem w rolach głównych. Obraz opowiada o Urim Boyce, który zostaje przeniesiony do najbardziej strzeżonego więzienia na świecie, gdzie musi walczyć z najlepszymi zawodnikami świata, aby wyjść na wolność.

Undisputed 3

Była też pierwsza część z Wesley Snipesem i Vingem Rhamesem, lecz obraz był słaby i nie odniósł sukcesu. Undisputed 2 zrobiony na rynek DVD otrzymał miano najlepszego filmu DVD ostatnich lat i z całą pewnością pobił kinowy obraz.

Zasługa w tym J.J. Perry'ego, choreografa walk, który obecnie w branży nie ma sobie równych w mieszanych sztukach walki. Oczywiście nic by nie zdziałał, gdyby nie utalentowana obsada. Główną rolę grał Michael Jai White, którego umiejętności nie można podważyć, chociażby dlatego, że ma 8 czarnych pasów w różnych sztukach walki. Był także Scott Adkins, jeden z najbardziej widowiskowych aktorów kina kopanego, jaki obecnie pracuje w branży.

Dla przypomnienia walki z drugiej części:

Trzecia część tym razem opowiada o postaci Adkinsa, Urim Boyce. Przenoszą go do najbardziej strzeżonego więzienia na świecie, gdzie z najlepszymi wojownikami świata będzie musiał wywalczyć sobie wolność. Fabuła typowa, będąca pretekstem do walk i to jakich!

Isaac Florentine, reżyser Undisputed 3 zebrał ludzi o niesamowitych umiejętnościach. Poza Adkinsem, będzie Marko Zaror, zwany LATYNOSKIM SMOKIEM, jeden z najbardziej utalentowanych ludzi z Południowej Ameryki, którego akrobatyczne walki robią oszałamiające wrażenie. W obsadzie mamy Mykela Shannona Jenkinsa, Lateefa Crowdera (capoeira w jego wykonaniu to niesamowity pokaz umiejętności) oraz Ilrama Choia.

Co tu dużo mówić, obejrzyjcie zwiastun i zapraszam do komentowania!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

zLy_SwIeTy

Musze to obejrzeć ;p

Proszę czekać…