"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Mojżesz w stylu 300 Spartan 0

Studio Fox planuje nakręcenie nowej produkcji o Mojżeszu. Nie byłoby w tej wiadomości nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, iż według planów producentów nowy film miałby stylem przypominać słynną produkcję Zacka Snydera pt. 300. Czy to oznacza, że dostaniemy świetny film?

Mojżesz

Do napisania scenariusza zatrudnieni zostali Adam Cooper i Bill Collage, którzy chcą nakręcić film ze świetnymi efektami specjalnymi. Faktycznie w biografii tego biblijnego przywódcy Izraelitów jest wiele momentów, w których efekty komputerowe mogłyby wyglądać świetnie. Od choćby słynne biblijne flagi aż po największy cud, jaki dokonał Mojżesz – rozstąpienie się morza czerwonego.

Na chwile obecną jednak nie wiadomo, na której części życia Mojżesza scenarzyści chcą się skupić. Jak będziemy mieli jakieś nowe informacje na pewno was o tym poinformujemy.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Flames23

Mojżesz stanie na wzgórzu i powie "Słuchajcie chłopy rozstąpcie się nieco bo mam zamiar przejść" – a wszystko w stylistyce '300' – oj nie !!! Veto!!! Dali by sobie spokój z tą nową wersją Mojżesza, widać że brakuje im pomysłów.

Flagi ;). Oj boję się, że wyjdzie z tego kino kiczowate, napuszone religijnie i nudne. Może jestem w tek kwestii za konserwatywny, ale Mojżesz w stylistyce 300, raczej mi nie pasuje, chociażby ze względu na kolory. W 300 super pastelowe barwy, które nadawał uroku i mroku historii w Mojżeszu mogą zamazać całą historię i zrobić z niej jedną wielką bajkę lub przygodę.

Proszę czekać…