"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowy horror Shyamalana 0

Reżyser M. Night Shyamalan (Zdarzenie) niedawno podczas wywiadu potwierdził krążące plotki, iż zamierza wyprodukować horror. Film nosić będzie tytuł Devil a jego reżyserią zajmą się John Erick Dowdle i Drew Dowdle (twórcy Kwarantanny). W obrazie wystąpią również na pewno Chris Messina.

Reżyser M. Night Shyamalan

W filmie wystąpią także Bojana Novakovic, Bokeem Woodbine, Geoffrey Arend i Caroline Dhavernas.

Wstępnie informacje mówią również o planowanej fabule filmu. Otóż akcja rozgrywać się będzie w wysokim biurowcu. To właśnie w nim uwięzieni zostaje grupka ludzi. Cześć z uwięzionych znajduje się w windzie jednak nie można im pomóc, sprzeciwia się temu policjant. Z kolei ochroniarz budynku stara się przekonać stróża prawa, że tylko uwolnienie ludzi z windy umożliwi wydostanie się wszystkich ludzi z pułapki.

Trzeba przyznać, iż fabuła jest troszkę zagmatwana, ale może z tego wyjść całkiem ciekawy horror. Na chwile obecną nie wiemy, kiedy ekipa ruszy z produkcją.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2009-10-19

Filmy Shyamalana, jak dla mnie, są rewelacyjne, dzięki swojej oryginalności. Chętnie też obejrzę dzieło jego produkcji. Nikt tak nie buduje klimatu jak on.

Proszę czekać…