"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Megan Fox przymila się Bay'owi 0

Aktorka Megan Fox podczas rozdania Saturnów zaskoczyła wszystkich specjalnym podziękowaniem dla reżysera* Michaela Bay'a *za to, że dał jej możliwość uczestnictwa w niezwykłych filmach, jakim były obie części Transformers. Aktorka już nie krytykuje reżysera. Czyżby duży wpływ na to miała klapa jej filmu Zabójcze ciało?

Megan Fox w filmie Zabójcze ciało (2009)

Przypomnijmy, iż jeszcze nie tak dawno Megan Fox porównywała Michaela Bay'a do tyrana, który spokojnie mógłby zamienić się na dusze z Adolfem Hitlerem. Dzisiaj jednak w wywiadach podkreśla, iż cała sprawa z reżyserem to wymysł mediów a ona sama nigdy tak o nim nie mówiła. Co więcej na każdym kroku podkreśla, iż zawsze czuła się wdzięczna za to, że Bay umożliwił jej bycie częścią tak niezwykłych filmów jakim były obie części filmu Transformers.

Ciekawe czy ma to związek z klapą jej filmu Zabójcze ciało i artykułem w magazynie Empire, który uznał aktorkę za najbardziej przereklamowaną gwiazdę Hollywood. Jak myślicie?

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire

Wszedł 18 września, zarobił w USA tylko 16 mln $ przy identycznym budżecie, jest już tylko w 313 kinach, na początku był w 2738 lokalizacjach. Więc w USA już jest klapą i nic tego nie zmieni. Budżet mogą jeszcze uratować światowe rynki, film potrzebuje z łącznej dystrybucji w USA i na świecie 32 mln $, na razie ma 18 mln $. Wszystko na box office mojo

regoat

Przeciesz film Zabojcze cialo dopiero wyszedl do kin wiec skad wiadomo ze jest klapą?

Flames23

Megan tak naprawde powiedziała: "..Jestem wdzięczna za doświadczenie które nabrałam dzięki Michaelowi, zwłaszcza w myciu samochodów… i wcale nie jestem przereklamowaną gwiazdką: Vizir, i biel jest jeszcze bielsza.. upsss!!!…";)

Proszę czekać…