"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Wkrótce nowy zwiastun Avatara 0

Potwierdzają się wcześniejsze informacje, według których już w najbliższy piątek w amerykańskich kinach pojawi się pierwszy oficjalny 3,5 minutowy zwiastun promujący film Avatar. Co ciekawe w internecie pojawi się od oficjalnie dopiero 6 dni później, czyli 29 października.

Avatar (2010)

Według informacji, jakie pojawiły się w oświadczeniu nowa zapowiedź koncentrować się będzie przede wszystkim na części fabularnej i właśnie, dlatego zostanie pokazana jedynie w wersji 2D. Oznacza to, że tym razem fani nie będą mogli znów sprawdzić jak faktycznie wyglądają efekty specjalne przygotowane przez reżysera. Niemniej jednak można się spodziewać dużego poruszenia.

Głównym bohaterem filmu Avatar jest weteran wojskowy (Worthington), który przybywa na tajemniczą planetę pełną egzotycznych form życia. Ludzie znajdujący się na tej planecie potrafią kontrolować umysł postaci – avatarów. Wkrótce wybucha wojna o źródło niewyczerpalnej mocy. Na dodatek weteran przebywając w swoim “avatarze” zakochuje się w przedstawicielce obcej rasy.

W pozostałych rolach występują: Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Giovanni Ribisi, Joel David Moore, Peter Mensah, Laz Alonso, Wes Studi, Stephen Lang i Matt Gerald.

W Stanach film zadebiutuje już 18 grudnia br. W Polsce najnowsze dzieło Jamesa Camerona ujrzymy tydzień później, tj. 25 grudnia. Obraz dostępny będzie w wersji 2D, 3D i IMAX 3D.

Plakat z filmu AvatarPlakat z filmu Avatar

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Elros

przyznam szczerze – robi jeszcze większe wrażenie niż pierwszy teaser. W końcu są dialogi, prezentacja większości postaci i oczywiście szeroki wachlarz efektów specjalnych. Fabuła będzie jednak pokręcona, na szczęście nie przyćmiona efektami.

Proszę czekać…