"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Charlize Theron w Mad Max 4? 1

Jak donoszą amerykańskie portale filmowe reżyser George Miller jest bardzo blisko otrzymania zielonego światła na produkcję filmu Mad Max 4. I to mimo, iż w tej produkcji na pewno nie wystąpi Mel Gibson. Obecnie trwają rozmowy z Tomym Hardym (Rock'n'Rolla) i Charlize Theron (Hancock), którzy mieliby zagrać główne rolę.

Charlize Theron w filmie Granice miłości (2008)

Co prawda szczegóły fabuły czwartej części Mad Maxa trzymane są w ścisłej tajemnicy to jednak nieoficjalnie dowiadujemy się, iż akcja może tym razem nie dotyczyć słynnego Szalonego Maxa (jego postać grał Gibson), ale kogoś innego. Być może właśnie, dlatego reżyserowi nie zależy już tak bardzo na zaangażowaniu słynnego aktora do tej produkcji.
Wiadomo jedynie, iż Miller bardzo namawia Charlize Theron do udziały w tym projekcie. Niestety na razie nie wiadomo czy zgodzi się, czy może jednak odmówi.

Według tego, co wiadomo Mel Gibson nie chce się zaangażować w ten projekt bojąc się powtórki wcześniejszych przygotowań do kręcenia 4 części (nosiła tytuł: Fury Road). Wtedy to ze względu na wybuch wojny w Iraku i kryzys gospodarczy spowodował, iż pracę przy produkcji przerwano. Na chwilę obecną żadna z wytwórni filmowych nie zgodziła się jeszcze sfinansować filmu.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
regoat 2009-10-23

no musiala to byc opowiesc o jakims innym bohaterze osadzonym w świece Mad Max i dobrze ze nie zamiezali obsadzic kogos w roli Max zamiast Mela bo to by bylo straszne. Bez niego oczywiscie nie bedzie juz to samo ale moze byc cos innego rozniez dobrego. Tamte odcinki juz byly bardzo dawno krecone wiec jak juz by nakrecili bylby lament ze to ze tamto, a tak bedzie o czyms innym

JohnnyDepp 2009-10-23

BEZ Mela !!!!! fak co to bedzie za shit , tyle Mel lekko siwawy w zajebistym aucie na drogach walcząc o paliwo> MEL GIBSON ALBO NIKT , ale sie wkur…em !!!

Proszę czekać…