Charlize Theron w Mad Max 4?

Charlize Theron w filmie Granice miłości (2008)

Jak donoszą amerykańskie portale filmowe reżyser George Miller jest bardzo blisko otrzymania zielonego światła na produkcję filmu Mad Max 4. I to mimo, iż w tej produkcji na pewno nie wystąpi Mel Gibson. Obecnie trwają rozmowy z Tomym Hardym (Rock'n'Rolla) i Charlize Theron (Hancock), którzy mieliby zagrać główne rolę.

Co prawda szczegóły fabuły czwartej części Mad Maxa trzymane są w ścisłej tajemnicy to jednak nieoficjalnie dowiadujemy się, iż akcja może tym razem nie dotyczyć słynnego Szalonego Maxa (jego postać grał Gibson), ale kogoś innego. Być może właśnie, dlatego reżyserowi nie zależy już tak bardzo na zaangażowaniu słynnego aktora do tej produkcji.
Wiadomo jedynie, iż Miller bardzo namawia Charlize Theron do udziały w tym projekcie. Niestety na razie nie wiadomo czy zgodzi się, czy może jednak odmówi.

Według tego, co wiadomo Mel Gibson nie chce się zaangażować w ten projekt bojąc się powtórki wcześniejszych przygotowań do kręcenia 4 części (nosiła tytuł: Fury Road). Wtedy to ze względu na wybuch wojny w Iraku i kryzys gospodarczy spowodował, iż pracę przy produkcji przerwano. Na chwilę obecną żadna z wytwórni filmowych nie zgodziła się jeszcze sfinansować filmu.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux