"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

DiCaprio i Maguire producentami? 0

W Stanach pojawiła się plotka, według której Leonardo DiCaprio (Droga do szczęścia) i Tobey Maguire (Spider-Man) chcą wyprodukować remake słynnego klasyka z 1949 roku pt. Trzeci człowiek. Aktorzy nie tylko mieliby się zająć produkcją, ale także mieliby zagrać główne rolę.

Leonardo DiCaprio w filmie W sieci kłamstw (2008)

Według tych doniesień autorem scenariusza do nowego filmu miałby zostać Steven Knight autor skryptu do takich produkcji jak Eastern Promises i Niewidocznych. Nie wiadomo, kto miałby zostać reżyserem tego projektu.

Przypomnijmy, iż oryginał Trzeciego człowieka pojawił się w kinach w 1949 roku. Jego reżyserem był Carol Reed a w rolach głównych wystąpili Orson Welles i Joseph Cotten. Cała akcja rozgrywa się krótko po II wojnie światowej, głównym bohaterem jest Holly Martins, który przybywa do Wiednia na zaproszenie swojego przyjaciela Harry’ego Lime’a. Po przybyciu na miejsce okazuje się, iż Harry nie żyje. Cotten postanawia wyjaśnić zagadkę tajemniczej śmierci przyjaciela.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Flames23

A nawet jeśli.. to niech sobie produkują. Plotka to takie gadanie do samego gadania, natomiast mistrzostwem jest zarazić tym gadaniem innych – wówczas jest to 100% plotka;).

Proszę czekać…