"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kultowa scena nakręcona 3

W weekend w Hollywood doszło do nietypowego spotkania trójki kultowych aktorów kina akcji lat 90-tych ubiegłego wieku. W jednej scenie pojawią się Sylvester Stallone, Bruce Willis i Arnold Schwarzenegger. A wszystko za sprawą produkcji filmu pt. The Expendables. Wszystko wskazuje na to, iż dzięki sentymentowi obraz ten będzie prawdziwym hitem.

Trio aktorów: Stallone, Schwarzenegger i Willis

Według amerykańskich czasopism cała scena została nakręcona w kościele przy ulicy Gower Street. To właśnie tam trójka aktorów pojawiła się na planie, aby nakręcić materiał, który ma mieć główne znaczenie dla całego obrazu. Aby jak najmniej informacji wyciekło do prasy podczas kręcenia tej sceny na planie filmowym była tylko najpotrzebniejsza ekipa.

Jak donoszą informatorzy wszyscy byli pod wrażeniem kunsztu aktorskiego trójki aktorów. Według tych samych źródeł Bruce Willis wyglądał najlepiej z całej trójki. Przystojny, ogolony i bardzo szczupły zupełnie nie przypominał aktora, którego jeszcze kilkanaście lat temu dobrze znaliśmy. Sylvester Stallone z kolei wydawał się być niewyspany. On również wyglądał na najbardziej zmęczonego z całej ekipy. Z kolei Arnold Schwarzenegger palił ogromne cygaro a w oczy rzucał się wielki złoty zegarek. Co ciekawe to właśnie on rozśmieszał wszystkich.

Obraz The Expendables to historia grupki najemników, którzy decydują się wykonać bardzo niebezpieczną misję. Okazuje się, że mogą nie wyjść z tego cało.

W produkcji główną rolę prócz trójki aktorów grają: Jet Li, Jason Statham, Dolph Lundgren, Aaron Aguilera, Ross Francis, Eric Roberts, Steve Austin, Randy Couture, Mickey Rourke, Brittany Murphy i Charisma Carpenter.

Plakat do filmu The ExpendablesPlakat do filmu The Expendables

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

marcin_marcinek

lekka przesada to mało powiedziane

Flames23

Kultowa?… Dla mnie kultowe sceny mają takie obrazy jak np:
'Pulp Fiction', 'Dirty Harry', ’ Alternatywy 4’, 'Fight Club', można by tak wymieniać bez końca. Natomiast nazywać sceną kultową spotkanie na planie trzech gwiazdorów kina akcji – hm, to chyba lekka przesada.

Proszę czekać…