"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Aniston chce być dziewczyną Bonda 1

Wypowiedź Daniela Craiga, iż w przyszłym roku ruszają zdjęcia do nowego Bonda rozpalają emocje nie tylko fanów serii, ale również niektórych gwiazd. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka Jennifer Aniston przyznała, iż marzy jej się zostanie dziewczyną agenta 007. Aktorka wreszcie sama chciałaby zostać uwiedziona.

Jennifer Aniston w filmie Love Happens (2009)

Aniston w wywiadzie powiedziała, że ma dosyć grania w typowych komediach romantycznych, w których dziewczynie zależy przede wszystkim na zdobyciu faceta. Chciałaby zostać poderwana w eleganckim stylu, który cechuje agenta 007. Dlatego marzy jej się występ w nowym obrazie.

Niestety będzie musiała zmierzyć się z ostrą konkurencją. Wcześniej plotkowano, iż w roli dziewczyny Bonda mogą być obsadzone: Angelina Jolie, Freida Pinto (Slumdog. Milioner z ulicy) oraz Megan Fox.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Flames23

Niech wygra najlepsza, wydaje mi się że rolą dziewczyny najsłynniejszego agenta w historii kina zainteresowana jest prawie każda aktorka, tylko która będzie miała to szczęście i dołączy do tego zacnego grona;) – zobaczymy.

Proszę czekać…