"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Ruszył This Is It 0

W dniu dzisiejszym w kinach na całym świecie pojawił się film dokumentalny Kenny'ego Ortegi pt. This Is It. Produkcja powstała o materiały z przygotowań do serii koncertów, jakie przygotowywał piosenkarz Michael Jackson. Niestety muzyk zmarł 25 czerwca br. Film będzie w kinach tylko przez 2 tygodnie.

This Is It (2009)

Studio Sony poinformowało, iż z samych tylko nocnych pokazów, jakie odbywały się w Stanach Zjednoczonych zarobili blisko 2,2 mln $. To rekordowy wynik, jeśli chodzi o pokazy w środku tygodnia w miesiącu październik. Jeśli doliczymy do tego nocne pokazy z reszty świata wynik ten najprawdopodobniej będzie trzeba podwoić.

Dokument This Is It pokazywany jest w blisko 99 krajach świata. We wszystkich miejscach film będzie dostępny od dzisiaj przez kolejne dwa tygodnie. W Polsce nocny pokaz zorganizowano w Łodzi.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Michal_Dajer

Z tego co wiem nocny pokaz był tylko w Łodzi, jednak film można oglądać w wielu kinach w całej Polsce. Więc jeśli ktoś chce się wybrać na ten film to warto sprawdzić, czy jest on w repertuarze swojego ulubionego kina.

Jana

Szkoda, że tylko w Łodzi… a może, gdzie indziej też?

Proszę czekać…