"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Producent o Sin City 2 i Hard Boiled 0

Portal filmowy Comics2Film at Mania.com rozmawiało z producentem Stephenem L'Heureuxem o filmach Sin City 2 i Hard Boiled. Efektem tej rozmowy jest kilka bardzo ciekawych informacji dotyczących obu produkcji. W oba zaangażowany jest reżyser Frank Miller.

Kadr z filmu Sin City (2005)

L'Heureux poinformował, iż jeśli wszystko dobrze pójdzie to sequel Sin City wejdzie do produkcji w drugiej połowie 2010 roku. Całość opierać się będzie o scenariusz napisany przez Franka Millera, który pisał go przy współpracy z Robertem Rodriguezem. Oznaczałoby to, iż w kinach obraz powinien pojawić się w 2011 lub 2012 roku.

Producent dodał także, iż Frank Miller pracuje obecnie nad scenariuszem do Hard Boiled. Projekt powstanie w oparciu o komiks artysty o tym samym tyle. Jego bohaterem był agent ubezpieczeniowy Carl Seltz, który tak naprawdę jest mordercą cyborgów.

Co ciekawe Stephen L'Heureux nie wyklucza powstania Sin City 3.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Beznickowy

"eśli wszystko dobrze pójdzie to sequel Sin City wejdzie do produkcji w drugiej połowie 2010 roku" – na razie nic w związku z sequelem nic dobrze nie idze. Już dawno miał być, ale zawsze coś staje na drodze. Jest to jeszcze bardziej dziwne, skoro "jedynka" okazała się takim hitem.

Proszę czekać…