"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Ridley Scott mówi o prequelu Obcego 1

Od kilku miesięcy pojawia się wiele spekulacji dotyczących planowanego nakręcenia prequela filmu Obcy – 8 pasażer Nostromo. Magazyn Empire postanowił, więc zapytać się Ridleya Scotta jak faktycznie sprawa wygląda. Udało im się porozmawiać z reżyserem podczas trwającego w Londynie festiwalu filmowego.

Reżyser Ridley Scott

Ridley Scott poinformował, iż aktualnie Jon Spaihts pisze scenariusz do projektu, który na pewno będzie prequelem całej historii. Według słów reżysera wiedzą oni dokładnie, czego chcą i jak ma on wyglądać. Scott zdradził także, iż cała akcja ma się rozgrywać stosunkowo niedługo przed odkryciem statku Obcych przez ludzi. Kiedy poproszono o bardziej dokładną datę rozgrywania się całego filmu, reżyser powiedział, iż może to być od 50 do nawet 30 lat przed historią opowiedzianą w pierwszym filmie.

Niestety nic więcej na temat samej produkcji nie wiadomo. Nie wiemy, więc kto wystąpi w filmie oraz co chyba najważniejsze gdzie toczyć się będzie akcja. Niektórzy fani chcieliby zobaczyć planetę Obcych inni zaś chcieliby zobaczyć historię powstania korporacji Waylenda. Jak jednak będzie, nie wiadomo.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Flames23

Jak dla mnie, wystarczy że sam 'ojciec Obcego' weźmie się za reżyserię. Doskonałe kino gwarantowane.

Proszę czekać…