"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Plakaty do dwóch horrorów 0

W sieci pojawiły się dwa nowe plakaty, które promują dwa horroru: The Graves oraz Psychosis. Obie produkcje pojawią się w przyszłym roku w kinach. Obydwa filmy mają bardzo ciekawe fabuły oraz szansę stać się ciekawymi propozycjami do obejrzenia. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Psychosis i The Graves

Na początek plakat filmu The Graves. Reżyserem i scenarzystą jest Brian Pulido a w rolach głównych wystąpili: Clare Grant, Jillian Murray, Bill Moseley, Tony Todd i Amanda Wyss.
Film to historia sióstr, które przypadkowo trafiają do tajemniczego i mrocznego miasta. Tam, aby przeżyć będą musiały zmierzyć się z mrocznymi paranormalnymi zjawiskami.

Plakat do filmu The GravesPlakat do filmu The Graves

Z kolei drugi poster promuje film pt. Psychosis, jego reżyserem i scenarzystą jest Reg Traviss. W obrazie występują: Charisma Carpenter, Ricci Harnett, Sean Chapman i Justin Hawkins.
Fabuła koncentruje się na Susan i jej mężu, którzy wprowadzają się do pięknej angielskiej rezydencji na peryferiach miasta. Kobieta właśnie przeszła załamanie nerwowe i w nowym miejscu ma nadzieje odzyskać spokój. Niestety w nowym domu zaczyna mieć wizję straszliwej masakry, jaka miała miejsce w tym miejscu przed 15 laty. Zdesperowana chce udowodnić, iż nie postradała zmysłów. Postanawia rozwikłać zagadkę sprzed 15 lat.

Plakat z filmu PsychosisPlakat z filmu Psychosis

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Flames23 2009-10-31

Zdecydowanie bardziej podoba mi się plakat filmu 'The Graves'.

Proszę czekać…